• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    UUUURGH, ta rána... ještě jsem kontroloval jak jsme na tom v Naval Battle, koukám nikdo nejezdí US cruisery, tak jsem vzal buffalo a měl jsem fakt kua dobrou hru.. a pak jsem si všiml, že jsem ty bitvy nezapnul!
    BIO23
    BIO23 --- ---
    vybral jsem si bednu se zdroji, padl SC a v něm 50 x camo
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Sbírka „Německé torpédoborce“ | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/collections-0104/
    nabizi jeden kontejner do sbirky...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja mam neco odjeto na 100%, ale stejne to zustane
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    ELDOUGO: Mám ty kapitány, zůstává to. Ale nemám vše odjeté na 100%.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    máte už odjetý ty "kampaně" ? jak je tam Jamamoto a Halsey . Mě chybí ta s těma plívama a moc se mi do toho nechce. můj dotaz je ten jestli se to po odjetí obmění za nějaký jiný nebo to tam zůstane do bůhví kdy
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ja mel ted nedavno dva SC (s nejakym odstupem od sebe) - jeden dal 50 nejakkych special vlajek (myslim, ze to byly na freeXP) a druhy dal 14 dni premko
    BIO23
    BIO23 --- ---
    dneska SC z těch každodenních odměn - 1000 goldů
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: jo tak ty máš ty moje !!! super ,tak vím odkud vítr fouká. já to mam zase přesně naopak.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: no, si tak :D Ale zas vzhledem k tomu, jak vypadaly posledni tydny, mam pocit, ze jsem si to predplatil dopredu :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Takze dalsi dva tri dny radeji nezapinat? Velmi klasicke :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja se musim pochlubit - dneska osm bitev a osm vyher... To uz se dlouho nestalo ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Jo tak kdyz vemes tri kuřbuřty v cete, uz jen to detekuje "wise and intelligent" crew :D Cim vic hp, tim vic adidas :D F2p stajl no
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Jsme na tom stejně.

    Tidle borci na tom ale stejně nejsou. Ze začátku jsem měl radost, že hraju s pěknou četou čechů... Pak už jsem takovou radost neměl. Jako mít nejvíce her s TX a mít WR 38%, to se musí umět. Všiměte si jejich pozice na minimapě. Všichni 3 zemřeli jako poslední s teamu na J7 na letadlovku a totální přesilu.. Ach jo.

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Diky. Tebe za dobryho povazuju, sebe rozhodne ne. Ale asi je to tim, ze uz to neumim hrat nezkalenej. Fakt ne. A kdyz uz k tomu zasednu, zasadne zkalenej pak to taky tak vypada :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Ne. Jsi dobrý a já jsem taky dobrý a Vláďa je špatná loď. :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Hele taky sem koupil nedavno Vladu a mam stejny pocit, do nej to bylo celkem prijemny pojezdeni. S nim je to dost bida, prijde mi ze dela strilej sputnik :D Zatim sem se na nej vyprd, ale spis to beru jako ze sem s nim levej nez ze by byla spatna lod.
    Hlavne mne u nich sere dlouhy nabijeni, tech +10% mi proste prijde moc.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Nevím, tak nějak nevím. Izmajl byl devastátor, Sinop byl super, ale na blízko moc nebyl pač věžema točí snad lidi uvnitř klikou. S Vláďou trpím, nic se mi nedaří nastřílet. NA blízko, na dálku, prd. Vyprdnu se na tu větev...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Hele tudle byla hra kdy byl z nepřátelskýho týmu někdo na 12 km a furt bokem. Měl jsem pocit že mě zcela ignorují. Sinop, Alaska, Lion, střílel jsem jen do boků a po bitvě jsem měl 3 citadely. Oproti Sinopovi mi Vláďa přijde jako sračka, odolá, oddingá, ale nenastřílí.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Jj, na blizko sou ultrapresny a maj vysoky dmg. A ja si hlavne delam prdel, nicmene kdyz se podivas na rusky lode az na vyjimky to bias je :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam