• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak mi dal kontas 14 dnů premiaku, potěšilo.
    Konec hlášení
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: momentálně 88 . ale jak jsem psal já jsem uživatel,ne sběratel.
    THEODORT: vypadne - zase poletí. jediná loď kterou chci je Missouri. Kvuli tý ještě možná nějakej kontejner padne.
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: já zatím 244, ale já jsem hrdý sběratel . :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: schvalne: kolik teda mas lodi v pristavu?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ELDOUGO: no hádej jaká loď ti vypadne časem z kontejneru..
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: kdyby jsi věděl co nastalo v přístavu po vánocích .... :)))
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: hele,nechci tady rozvíjet zas nějakou debatu kdo jak co dělá. já když mě loď štve tak nevidim jedinej důvod jí mít a radši to prodám. ježiš je to hra,vždyť je to uplně jedno
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: ale jako proc? Tim, ze ho prodas, nic neziskas a chleba to v pristavu nezere... A i kdyz ti to s nim nejde v random, tak je skvelej na plneni misi v coop (dmg, zasahy topredy)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BLUMIR: hele, ANO. pro mě to bylo největší zklamání ze všech premiáků vůbec.
    vidět je to přes půl mapy, torpéda to má dokonce kratší než je ta blbá viditelnost a dlouho to nabíjí na normální střílení. aby se ti povedlo to co vídáš na youtubech tak musíš mít opravdu velkou kliku a za tu dobu co tu loď vídám ve hře se s tim nikomu nikdy nepovedlo nic tak fantastickýho.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Hral sem vcera jen par her, ale vse ok. Az na jeden zasek kdy sem nemoh par sec strilet nic. Ale to se obcas stane. Ping 30-35
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kluci jede vám hra dobře? Včera i předevčírem mi to brutáně lagovalo, ping -35 - 4000ms, nehratelné. bojím se to pustit.


    ELDOUGO: Hele neměl jsem ho ale s tou lodí musí být hrozná sranda, pokud si dobře zvolíš místo joloútoku.

    Koukám že máš jen 7 her a že se ti s ním fakt nedařilo :/
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    MADDOGCZ: emilio ne, to je hrozná sračka ! mazal z přístavu , premíák - neprémiák
    CABA
    CABA --- ---
    asi Vampire
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Coulbert, Vampire, Siegfied nebo Paolo Emilio?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SC - 100x juliet charlie?! Odkdy jich pada sto? :-O
    CABA
    CABA --- ---
    NAOYA: Bohužel je pouze pro nový učet. :)
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    NAOYA: jen co to ctu, tak by to melo byt k novemu uctu
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    prisel jsem nahodou k bonus kodu a protoze to nehraju, tak tady je - kdo prvni prijde...
    F73P36F9-6MEKA-434RD
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Není to málo, ale mě se to stejně rychle kupí a bez užitku. Uhlí by se na druhou stranu hodilo.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: Jako jasny, kdyz ma clovek dost prachu tak np. :) Ja co sockuju tak 5-15m max, tak mi to prijde mnoho vid
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam