• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BIO23
    BIO23 --- ---
    co myslíte vzít za uhlí? myslel jsem si na Immelmana, že bych ho vyměnil za Richthofena, ale prej to nemám dělat, tak nevím... snad Salema, nebo Moskvu?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    vypadá to, že WG rozkurví hru kvůli ponorkám ještě dřív, než se ve hře objeví :-)

    Help Step Bro, I'm Stuck!
    https://www.youtube.com/watch?v=gjfXYhYqXDY
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CYBERKOTLIK: tech 100-150 je spis pocet hracu, kteri zrovna cekaji na sestaveni tymu, tzn zrovna se chystaji do bitvy a jsou +/- nekde kolem tveho tieru, ne?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LIQUIDFREAK: aha diky. takze ted to ukazuje 29k.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: vlevo sry
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CYBERKOTLIK: to je asi nesmysl, kdyz zmacnes ESC, vpravo nahore vidis pocet hracu
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    kolik tu hru ted realne hraje lidi? ja at se lognu kdykoliv, tak tam je rozsah vzdycky neco kolem 100-150 hracu (na eu ) coz mi prijde silene malo...
    KURE
    KURE --- ---
    THEODORT: hura, pan admirál nám přišel poradit.:D


    CABA: WG má už jenom jeden koncept, vyzdimat co se dá.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    CABA: to není nic proti konceptu, to je podpora prodeje.. cokoli pod T8 mi připadá jak childsplay.
    CABA
    CABA --- ---
    THEODORT: Já si nevylejvám srdíčko,mne to připadá spíše jako nekonzistence , zakazali AC v divize ale s ISE se jde proti tomu . Jinak tan koncept mi nepřijde špatnej.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Ano, uhýbat torpédům a být v bitvě osamocen přináší jistá rizika.. btw naučte se to radši trochu hrát než si tu vylejvat srdíčka.
    CABA
    CABA --- ---
    BLUMIR: Tam je ten problém divize , protože jsem zažil 3 koordinované nálety 2 po třech letkách a 1 po dvou
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    CABA: Provětral jsem teďka párkát Hiei a v každém týmu 3x ISE. DMG to nedává, ale spíš je problém, že při uhýbání člověk zapomene na úhlování, torpédům se vyhne popř dostane jedno za 2K a pak šlupku do boku...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: uvazuju o ni ^_^ Ta torpeda ale davaji docela maly dmg, je to imho spis psychologie: bacha, torpedo!
    Ja teda zatim zazil jen po jedne Ise na kazde strane... Ale tesim se na Tone ^_^
    CABA
    CABA --- ---
    Tak co říkáte ISE , to že je v každé bitvě 1 až 3 ISE se dá zkousnout , ale omezili divize letadlovek , ale 3 ISE v divizi je docela torpédové peklo. podle statistiky z bitvi šlo na mne pouhých 56 torpéd.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    ELDOUGO: no tím prodáváním si drasticky ty šance na Missouri snižuješ, jen fyi. Protože existují shortlisty a různý kategorie dropů. Takže ti nejdřív vždycky kontíky vydropují ty méně zajímavý lodě a teprve potom když máš z větší části ten "pool" hotovej tak začnou padat tyhle zajímavosti.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    SALO: Připomínáš mi mou ženu...
    SALO
    SALO --- ---
    BLUMIR: to bolo konstatovanie, nie namet na diskusiu
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    SALO: To právě moc nevím. Jasně, má to 6 laufů na stranu, ale děla pomalu točí/špatný dostřel/slabý výkon/reload taky není z nejvyšších. Taky má omezeně, byť dlouhých smoků. Kdybych chtěl na T4 DD gunboat, vybral bych si třeba Shenyang.

    Takže OK, je to slušný gunboat, ale jen aby si šetřil HP a vydržel, než přijde jolove kterém je nepřekonatelný, díky 3x4 torpům. A na T4 jsou ještě bitevky tak srandově neohrabaný.... :)
    SALO
    SALO --- ---
    BLUMIR: Clemson je hlavne primarne gunboat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam