• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BLUMIR: tak já se orientoval podle CABA: z minula, tak uvidíme
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    HONZA_1980: Tyvole to je ranec. Mám tam 67,5M. Tak uvidíme.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BLUMIR: 70M
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kolik jste za to uhlí nabídli?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    CABA: Díky. Dal jsem vše do uhlí.
    CABA
    CABA --- ---
    TIGERLOVER: Myslím že kromě uhlí to jako posledně stojí za prd.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Co si myslíte o tom kapitánovi v aukci? Stojí za to?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Dostal jsem z CZC a WoW nehraju, takze nejosklivejsi bere :-)

    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    LIQUIDFREAK: já myslel, že je to cílenej lag za to že pořád do chatu píšu fu wg... teď už vím, že je načase ty křápy prodat.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Twe tak sem vlez do bitvy vyzkouset to zpraseni letadlovek, potazmo raket. Prvni bitva ranger, proti osmam, 30 hitu raketama za 0. Nasledne jsem zkusil implacable a situace podobna. Tak supr, zas dalsi lajny nad kteryma clovek ztratil cas akorat.
    Jak mam ted lovit dd? Spotovat jak curak, aby mne ty ddcka vesele odrovnaly aackama bo na ne nic s CV nemam ted? :D Fu serb fu wg
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: to spis souvisi s tim, ze se ted jedou nemecke DD jako nova linie. Vzdy, kdyz se prida nejaka nova linie, tak pak te tridy je v bitve vyrazne vic...
    CABA
    CABA --- ---
    Taky se to pozitivně projevilo na nárůstu DD v bitvách. ( žádná statistika, jen pocit )
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    WASPER: Hele torpedovat Dčko umí myslím němci, kteří mají rychlá torpéda. (snad 50 v základu), Amíci s 35 uzly DDčko torpedem ani nedohoní. Jinak jak píše Ozzy, dobré jsou HE bomby.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    WASPER: Nez torpeda, to uzmi prijdou ucinejsi britske bomby... A HE bomby vseobecne. S torpedama se kolikrat snazim a sice se obcas povede, ale ve spouste pripadu to to DD proste vymanevruje.

    Ne, neda... Kdyz jses v letadle, tam mas jen toho autopilota a kdyz letadlo opustis, tak se vraci na lod a uz do ni nejde znova naskocit
    WASPER
    WASPER --- ---
    _OZZY_: Nejsem teda zadnej expert ale prijde učinější ty ddčka torpedovat, nez se snazit pusit rachejtle. Mam zkusenost ze se tim trefim spis sporadicky...

    Otazka, da se tim cv nejak jezdit (bez autopilota) tak abych mohl hned po manevru naskocit do letadla ktere leti nekde daleko?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Ne, nejsi....

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BLUMIR: co já ? proč já ? já jsem tu ten hodnej ....

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Tyjo, zrovna včera jsem vytáhnul Lexi (mám jen jednu letadlovku) a koukal jsem jak z jara, co ti rakeťáci vyvádějí.

    Nebudu tu psát jak je to nahouby abych nenahrál Eldougovi že jsem brbla, ale je to fakt nahouby. Hlavně Lexi byl v lovu DDček super a teď je fakt může maximálně spotit. Ach jo.



    Jinak SC - 50 pěkných kamufláží.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jsem vcera v ramci namornich bitev vytahl letadlovky vsech ctyrech narodnosti - poprve od nerfu raket (napred kulometna palba, se zamerenim uz nejde hybat a pak az po pul hodine se vypusti rakety...)
    Musim rict, ze CV jsou ted proti DD naprosto nepouzitelne (snad jedine ten spotting). Tema raketama se neda cokoliv trefit a kdyz, tak jedna raketa ze sta :/ V podstate muzete zapomenout, ze ty raketaky mate...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    SC - 15000 uhlí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam