• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    KYRYS: No tak si pořiď Nassau, Turenne nebo tak něco.

    Predreadnought máme ve hře jediný. A bohužel slabá palebná síla je dost znát, málo děl, slabý dosah sekundárek.

    KYRYS
    KYRYS --- ---
    _OZZY_: správně
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    KYRYS: Howl's moving castle?
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    CABA: já to bral ještě jednodušeji časově. Bitevku a křižník jsem neporovnával.
    CABA
    CABA --- ---
    KYRYS: St. Louis není predreagnout. Predreagnout je bitevní lod se 4 děly , většinou ráže 305 mm , ve dvou plně otočných věžích s výtlakem mezi 15-20000 tunami a rychlostí 16-18 uzlu. St. Louis je chráněný križník tzn měl panceřovou palubu. ( zjednodušeně )
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BLUMIR: ok, vyjádřil jsem se nepřesně. Spletl jsem si navíc stožáry Howkinse a Marblehead L, který na mě vypadl z něčeho včera. Prostě mi rozestavením děl připomínají St. Louis, což už pre-dreadnought je.

    ostatně, já kdybych mohl, tak bych hrozně rád jezdil ideálně s tímto :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    CABA: Asi, nevím. Za mě byl vrchol zábavy Devonshire. Pak to šlo do kopru, ale na víc jak T VIII jsem neměl odvahu, takže nevím :)


    KYRYS: Hele, já mám za to pre-drednought je oď s děly 280-340mm, Hawkins je z roku 1917, takže již jiná éra. Nebo snad máš Mikasu? :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BLUMIR: včera jsem ho kvůli těm odměnám po hodně dlouhé době vytáhl. Jako pohled na tu lodičku, jejíž stěžně působí, že na nich jsou ještě plachty, byl v bitvě tieru V-VII fakt k popukání :-)

    Ale vzhledově mají tyhle pre-dreadnoughty pro mě větší kouzlo, než cokoli na vyšších levelech. To se pak občas soustředím víc na to, že se koukám jak to jede, než kam to jede :D
    CABA
    CABA --- ---
    BLUMIR: Mne se s ním hrálo dobře, podle mne se to posere až na nejvyšších tierech v UK těškých křižnících.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    KYRYS: Tak nevím. Ale samozřejmě jsem rád. Hawkins je nejvděčnější cíl, co ve WOWS je :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BLUMIR: tak Celebes, Kijkudin a Eendracht jsem si vyjezdil za úkoly.. ale Hawking mi vypadl z konťáku. Že by tehdy byly britské křižníky nově, o tom nevím.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    KYRYS: A nebylo to když britské křižníky přišly do hry? Já takto dostal před nedávnem Celebes.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    na mě pouze z nějakého kontejneru vypadl přes časem obyčejný britský Hawking..
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Jj, mas pravdu, ja si to furt pletu. A placu :D
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    TURBOMATIK: jen jsem zpětně nemohl najít, co jsem vlastně dostal. Měl jsem tam dost neotevřených konťáků z hraní, takže jsem přehlédl, že se mi jich asi otevřelo víc než jsem jich původně měl.
    TURBOMATIK
    TURBOMATIK --- ---
    KYRYS: si mel strach boco? :))
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BLUMIR: děkuji
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    KYRYS: Já dostal tlupu konťáků, s vlajkama nějakýma zbytečnostma okolo.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    TURBOMATIK: co ty kódy dělají?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Ja od alphy, diky tady tomu MADDOGCZ: :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam