• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Hele ad ponorky - dokud nevíte kde jsou tak je to pro křižníky a bitevky trochu loterie, nicméně od toho má být odvinuta strategie.
    To že se naserete dopředu a vyzerete si to, to je jen vaše chyba. Stačí trochu cviku a ponorka je out, což byl pravý význam mého původního komentu.. zlikvidovat než si vás podá..
    BIO23
    BIO23 --- ---
    KURE: přesně. s ponorkama si můžeš užít pěknou bitvu, ale celkově celou hru jen poškozuje a kazí ji
    KURE
    KURE --- ---
    ELDOUGO: no ponorky dělaji dvě věci
    snižujou chuť velkejch lodí hrát dopředu, protože v bitevce nemáš moc možností jak uhnout těm nukleárním torpedum.
    a snižujou počet lodí který jsou běžně vidět.
    Co jim myslim? kdysi davno bylo vidět cca 9-10 z 12 lodí z běžný vzdálenosti všechno kromě DD.
    A teď? ještě je tam Carrier, někde v rohu mapy a třeba dvě ponorky, takže na mapě je vidět 6-7 lodí, to je dost malo, hra vypada ještě pustější.

    Dokonce i ten airstrike, kterej zavedli, nemají všechny lodě, a některý maj 3 a nějterý nic, what?
    A obrana proti pingu je Damage Control Party, na BB s cooldownem asi tak 20 delšim než je ping na ponorce, a už tak jedinou obranu proti HE spamingu.
    Není to tak, že by ponorky byly stejný zlo jako letadlovky, ale je to další class která dělá hru nudnější a prázdnější.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ELDOUGO: Já s nimi hrál a docela mě to bavilo. Zase to chce svoje
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: ted maji ponorky jen nekteri hraci, otazka je, jak to bude vypadat, az to bude normalne vyzkoumatelny strom...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tvl co blbnete ?
    copak máte ve hrách pět ponorek na každý straně ? jak často je potkáváte ? a že holt jednou se trefí neni zas taková tragédie,ne ? jak často to je ?
    podle vás ponorky na to moře nepatřej ?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    XLACHTAN: Aha. Takže WoWS už je pro mě zkurvené, jako WoT. Perfektní.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    TIGERLOVER: ne, ponorky už jsou natrvalo. Nicméně čekají je nějaký podstatný změny ještě.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Z kontíku naKM BB mi vypadl Weimar :-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Co jsem zatím pochopil, tak nyní jsou tam dočasně. Je mi jasné, že tam v budoucnu budou natrvalo.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    KURE: Scénář. Jediný, kde můžeš hrát se sedmičkovou bitevkou.
    KURE
    KURE --- ---
    co to je Narai?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: Myslím, že odtud pramenila právě ta jistá rozporuplnost, jejíž jediný závěr je, že Tiger už lodičky hrát nebude :-)

    Tiger - Přesně. Proto si dávám pauzu, dokud to nebude zase pryč. :D
    Tiger taky - Aha. Tak to je mi jasné, že tam ta píčovina už zůstane. Hold Narai to jistí.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Aha. Tak to je mi jasné, že tam ta píčovina už zůstane. Hold Narai to jistí.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: to že se ponorek už nezbavíme
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    _OZZY_: Nechápu spojitost s letadlovkama.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Hrál jsem teď pondělí, středa čtvrtek a potkal jsem ponorku jen 2x v T6 bitvě.

    Letadlovek je taky pomálu, jen na T8 Chkalov se občas objeví.



    Docela příjemně to teď jede...

    retard týmy teda přetrvaly :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    TIGERLOVER: myslis stejne, jako sly pryc letadlovky? :/
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    THEODORT: Přesně. Proto si dávám pauzu, dokud to nebude zase pryč. :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    niet ponorky, niet problema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam