• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    30 kuponů na výměnu, jsem zvědavej, kolik maskovaček za to dostanu :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: uhli pada za T5-7 a ocel za T8-9. Pouze TX ti dava kupony, ktere pak vymenis za kontejnery...
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: chapes to spravne :DDD
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Chapu to spravne, ze ted sbiras ty hvezdicky a za to si vybiras kontejner ktery s tebou vyjebe? Ze nepadaj uz rovnou kontejnery, uhli a tak?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Tak to vypadá, že z letošních Vánočních speciálů budu mít prd. Poskytovatel se rozhodl něco změnit na vysílači a podělali to. Prý to do konce měsíce zpraví. Jede mi to jak na vytáčeném internetu.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Letosni sbirani vlocek:
    WoWS Whaling
    https://whaling.in.fkn.space/
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO:
    Existují tři možnosti: stejné předměty jako Vy, 2 náhodné kontejnery nebo prémiový křižník Charleston s místem v přístavu a velitelem.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    to mi přišlo do mailu na druhej účet : 5TBKDE4AGR6EW8
    nevim co z toho bude
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: i z resetu
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    a to se tyka i bodu z resetu vetve nebo jenom z odmen za mise?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: ne, +1 to dava ted, novy PRIDA +2, takze +3 celkem... No, ale ted uz je to jedno
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Ano a to mi přišlo zanedbatelné kdyby to bylo + 3 až 5 tak jo ale +1 :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: ...navic jedno procento je to ted, to rozsireni dava dve. Je treba ty popisky cist ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: :( Mel jsem to sem napsat driv, jaky je plan...
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Pozdě. Promin. Mne to jedno procento taky nepřišlo až takový bonus. Ale příští stavba bude ústav.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: ja bych prave pockal na ten vyzkumny ustav. Ty kontejnery v pokladnici kupujes za ropu...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    a jedna ke chlubení s touhle pramicí. začátek klasicky "co tu budu kruci dělat" ,ale nakonec se povedlo. toho barta jsem sundal torpédama :)))

    CABA
    CABA --- ---
    ok
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    CABA: no já myslím že pro nás šest co tu hrajem, (v klanu nyx) bude lepší asi teda pokladnice
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Pokladnice = kontejnery pro všechny, Výzkumný ustav +1% získaných výzkumných bodů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam