• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BIO23: tak ted to přepsali do 13
    BIO23
    BIO23 --- ---
    měla být odstávka do desíti a zatím se furt nemůžu připojit..
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    nemyslím že to bude uplně blbý, i do dospělejch desítek to umí dát nějakou dmg (první bitva )

    CABA
    CABA --- ---
    Trochu se pochlubím, asi moje nej bitva

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    něco se mi mihlo ve hře (nestačil jsem přečíst) ohledně zbrojnice a nějakých změn. ví o tom někdo něco ?
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    ELDOUGO: Ohio je taková Missouri bez radaru, dlouhé sekundáry, kvalitní děla, Slava je mnohem lepší na delší vzdálenost, náboje posílá po menší bal.křivce, takže jsou u cíle rychleji, poslední dobou se mi zdá mnohem lepší než Ohio
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Podle mne je Slava nudná , Ohio je zaleko zábavnější.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    pánové , kdo máte Ohio i Slavu ...
    napište mi svůj dojem z nich která je podle vás lepší. S mojím stylem "hurá na ně " se kloním spíš k Ohiu
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a 1500 ocele - jo, to si necham libit ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Testovani novych zmen:
    Balance changes to Chkalov, Petropavlovsk, Yueyang, Des Moines, and other ships — 0.11.4 Closed Testing - Development blog BETA
    https://blog.worldofwarships.com/blog/321
    Nerf US CA radaru - nechapu proc (a to rikam, jako DDckar)
    Nerf Petropavlovska
    Buff HIV
    ...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: No já ho mám taky, dost jsem se na něj těšil, ale tak nějak trpím. Hlavně časté vytorpení ve smoku a taky brutální nálož když je ta loď spotlá tak než se ukryje ve smoku (i když jedu na 1/4 tak je tam pár vteřin než se udělá puf, to většinou stačí ta nálož...)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: docela dobre.. Teda obcas zaplacu, ale celkove nekolikanasobne lepsi, nez ten predchozi T7 srot... Dokonce i draha granatu se trosku zplostila a je mozne tim i strilet na DD a neco trefit ^_^ Je to v podstate takovy mensi Smolensk (hraju ho bez IFHE) nebo Minotaur (s HE). Co mu imho vazne chybi, je hydro... Smoke je peknej, dlouhej, celkem brzo je k dispozici dalsi, ale sedet v kouri bez hydra neni uplne pohodlne.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Jak ti jde Harbin?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jo, dneska to slo... K tomu SC a v nem 50 vlajek na freeXP

    KURE
    KURE --- ---
    afaik je šance na SC 2-3%
    takže když vyjezdíš jeden kontík denně (dvě skoro špatný bitvy?), měl bys vidět tak nějak jeden za mesic.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    GODY: Zapni každý den hru a za měsíc jeden dostaneš. :)

    Nevím jak ostatním ale mě padají docela často. Teď beru kuntíky na suroviny a i mezi nima jsou...
    GODY
    GODY --- ---
    KYRYS: tak SC jsem neviděl už několik let...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    se zelím nebo se šípkovou ?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO:
    Se jen zeptal, snad nemáš pocit že tu přerušil žhavou diskuzi... :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    jinak dnes 2x náhodný SC (to se mi ještě nestalo): 25x Wywern, 25x Bazilišek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam