• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a v nem Poltava ^_^

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: ja ne, mam zatim jen Conde, ale imho dam prednost jine lodi, az si budu porizovat dalsi *
    Edgar - nekompromisní vrhač munice (recenze)
    https://www.youtube.com/watch?v=LUVjEQO9Yvs
    BIO23
    BIO23 --- ---
    hrajete někdo na 11. tieru to pokračování minotaura - edgara? furt špekuluju jakou superloď si pořídit
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: náhodou to je dobrý, ale takový dvousečný. Vyndáš půlku enemy teamu a hned máš za !odměnu! nahlášení. Takže nevím no.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    a tak není to uplně blbý. první bitva. je to rychlý jak sviňa, jen na light bych byl radši kdyby to rychleji nabíjelo a o trošku lepší dostřel by taky neuškodil. rozhodně je to zase něco novýho ....

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Aktualizace 0.11.10: Japonské lehké křižníky | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/update-01110-japanese-light-cruisers/

    Co mi prislo zajimave:

    1) "Hráči, kteří v bitvě obdrží trest za nesportovní chování, nedostanou za danou bitvu kredity ani ZK. V hodnocených bitvách nedostanou takoví hráči v případě vítězství jejich týmu hvězdy. Pokud se situace opakuje, změní se barva přezdívky provinilce a ten bude muset odehrát určitý počet bitev bez jakéhokoliv prohřešku. Jestliže prohřešky nepřestanou, může být trest zpřísněn až do podoby omezení vstupu do určitých typů bitev."
    - doufam, ze se to nespusti tim, ze nekoho trefite granatem nebo torpedem, kdyz vjede pred vas...

    2) "Probíhá testování jedinečného panasijského velitele [...] [u CV] Vylepšená forsáž: +7,5 % k době účinku forsáže u letek." - takze se muzeme tesit na panasijske letadlove lode v bezke dobe :/ (no, kdyz byli schopni dat celou linii sovetskych CV, tak neni problem si vycucat cokoliv dalsiho)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    RIVEEK: Totální.

    Divné je jejich odhalování, se sonarem vidíš torpéda na větší vzdálenost, než ponorku.

    A taky to jejich navádění torpéd, mnohdy nemáš šanci i když víš kde je a že pojedou torpéda.

    A myslím že na ponořené nefunguje radio location, takže se potopené blbě hledaj.
    GODY
    GODY --- ---
    CABA: a většinou smrtelná.
    CABA
    CABA --- ---
    RIVEEK: Větší.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    BLUMIR: ještě ne. V porovnání s letadlovkou, je to větší nebo menší rakovina?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    RIVEEK: A už jsi potkal ponorky? :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    tak jsem to po letech rozchodil na notebooku a musím říct :
    a) díky, že jsem i po asi 4leté pauze pořád v klanu
    b) co to doprdele s tou hrou udělali? Jako věděl jsem, že byl nějaký rework, ale tohle? Překopaný stromy lodí, kapitáni jinak... Abych si vzal dovolenou a studoval, co se kde dělá jinak a jak si zas lodě a kapitány vyladit :-/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CYBERKOTLIK: ja mluvim o poctech na jedne strane
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    _OZZY_: ted sem to zapnul a bylo jich tam celkem 8:))
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    do toho pár těch supersraček a je vymalováno
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CYBERKOTLIK: obvykle byvaji tak 2-3, nekdy jedno nebo dokonce zadne, nekdy ctyri. Sest je opravdu extrem.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CYBERKOTLIK: je to moc, dva sou moc :D
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    _OZZY_: ja kdyz hral dd tak bylo bezny, ze tam byly 2-4 na kazdy strane... se to ted nejak zmenilo?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CYBERKOTLIK: v realu ano, ve hre ne :D

    A ve skutecnosti to byla docela sranda (ok, byl jsem jedno z DD - ten novej Huron)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LIQUIDFREAK: co je na tom zvlastniho? to tam tak bylo vzdycky ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam