• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: kolizni mechanismus bere v potaz kterym smerem lode jedou... Kdyz vrazis do lode, ktera pred tebou ujizdi, tak ji das min dmg, nez kdyby jela proti tobe. No a mozna mel vlajku na kolize.. (i kdyz u te si nejsem jistej, jestli redukuje obdrzene dmg).
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kluci mám dotaz. V jednom z posledních bojů jsem se v boji ve Fantasque dostal asi na 1km od enemy Smalanda. On měl asi 5k HP, já už jen asi 1k. Takže jsem udělal asi jedinou věc co se dala, jelikož jsem měl endřínbůst, rozjel jsem se na něj. On to pochopil, začal ujíždět, ale těžko ujet fantasce s 50 uzly.

    No, stalo se to, že jsem do něj zezadu vrazil. Já umřel, ale on odjel s asi 150hp.

    Jak je to možný?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Taky mám Conde a je to taková loď plná extrémů. Super rychlost, extrémní síla salvy i DPM. Jenže poloměr otáčení, maskování a rychlost otáčení věží má jako největší bitevka. Dá se s ní dělat snadno DMG, taky tě ale snadno vypnou.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Mam Conde a zpetne bych mozna spis sahnul po Annapolisu ^_^
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Mám Annapolis, a jsem zpokojenej
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    Annapolis nebo conde ? máte někdo obě a mužete porovnat ?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: za těch pár zlaťáků určitě. není to špatná loď. já jsem si v něm troufnul i na iowu apod. (viz někde dole )
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Pro tebe skoro určitě , ačkoliv je to papírová lod. ( Prostě musím mít všechny :))
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Uvazuju nahlas: vyplati se Admiral Schroder za 7k dublonu? Vyjel jsem vsechny direktivy, co sly a posledni ctyri jsou za duplony... Tak nevim, jestli to dat. Dostanu navic nejake uhli, vyzkumne body a ocel...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: nebylo to kvuli bonusům ale nudě. vypnul jsem si jich asi třináct a další nejspíš čekaj
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: jako reset lajny je dobrej, ale vetsinou nema cenu resetovat vic, jak jednu lajnu - za tu dostanes 100% bonus vyzkumnych bodu, za dalsi uz ne
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    už jsem nevěděl co jezdit, tak jsem udělal restart účtu.
    chytil jsem všechny lodě co mě bavěj a vynuloval lajny. :) Koupil dvě nový hvězdičy ( Yamagiri a Satsumu ( btw obě dost zábavný)) a zase mám co expit .
    CABA
    CABA --- ---
    JENDAVB: Tak jsem tě přijal. Vítej. :)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    novinka,jebany knedl už není v modě :)

    FLOYDTHEBARBER
    FLOYDTHEBARBER --- ---
    UXC7PEC8-BUMGB-F2W6W

    glhf
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    RIVEEK: ne,tahle vymoženost na pc ještě nedorazila. (naštěstí ) . no vidiš že se nějak domluvíme
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ELDOUGO: nooo, moment, chceš říct, že na PC se WG nesnaží z lidí ždímat peníze ve formě Black Friday i v rámci běžných lodí z normálních vývojových větví? Na konzolích můžeš totiž běžně potkat lemply, co si koupí BF Bismarka a pod., jen aby je nemuseli vyjíždět v rámci výzkumu, a pak tomu odpovídá výkon ve hře. A pak jsem takhle vytočenej, tak sorry :-) ale někdy mi ten plankton fakt hne žlučí a pak takhle prudím

    btw - jo, po zjištění, co s tím na PC WG udělal a po setkání s ponorkama, jsem se vrátil zpátky na WoWs na konzoli, kde zatím vysírají akorát letadlovky a na noťasu si to zapnu jen výjimečně o noční, když je hluchá chvilka. Až dorazí ponorky i tam, přestanu asi hrát lodě nadobro.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    RIVEEK: jen ze zvědavosti : co je to "černá,běžná normální loď " ? nejsou snad lodě s černou kamufláží jenom premiové ?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    RIVEEK: a jéje. internetový svaly. radši toho nechám než si mě někdo najde a pak uvidím.
    p.s. vyser si voko
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Takze se zase uklidnime... ^_~
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam