• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    miluju prohry při kterých dostaneš víc expů než druhej z vítěznýho teamu :(

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    A pak ze to nejde, s damperem 7 killu, asi 5 ci 6 vyher v rade. Raci sme to na chvili vypli :D

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Btw blizi se jaro, neudelame nejakou pijatiku rotiku? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vazne Vas vsechny obdivuji! Kdykoli to zapnu, at jsou to lode nebo tanky, dycky je to pruser. Jen proto ze ma clovek wr blizici se 54ce, a to je spatne ofc. Nejsi v prumeru, tak tady mas rajcata a klidne se poser ale stejne to nevyhrajes.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    já to spokojeně dojezdil s Zietenem. Většinou tak 2 výhry ze 3 her. Ale největší problém mi dělaly jiné BB s torpédy, hlavně Tirpitz.

    DD jsem si většinou namazal na chleba, tam ten poměr výher byl ještě větší. Ponorku jsem potkal naštěstí jen jednou. A letadlovku taky :-D
    CABA
    CABA --- ---
    Musím přiznat že ve rvačkách potkávám lodě které bych nečekal. ponorku, nyní Asashio.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Fantaska Akizuki neustřílí. Párkrát jsem to zkoušel a čistě 1v1 prohraje. Booster má jen 15s. Možná tak na velkou vzdálenost, kdy bude mít Fantaska výrazně lepší trajektorii.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: Tu jsem jeste nepotkal, ale myslim, ze ani ne.. Ono ten reload booster taky umi veci...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: A co když potkáš Akizuki?Ta si tě namaže na chleba.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: jo, nema cenu to prodluzovat :D Nekdy to vyjde, nekdy na...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Takže jedeš rovnou yolo?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: zatim mi to vychazi tak +/- 50:50, ale aspon jsou ty bitvy kratke, protoze k nepriteli dojedes hned :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: No tak teď si mi udělal radost. Mám fantasque vytuněnou do mrtě, ale furt si říkám s jakou lodí do toho jít. Vyzkouším. :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja Le Terrible a La Fantasque... Rychlost a torpeda :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BIO23: tak já mam teda tirpitz a kii . torpéda jsou torpéda
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    BIO23: Jo, to je asi nejlepší loď pro to :D
    BIO23
    BIO23 --- ---
    u mě všechno v oukeji
    jinak na rvačky (8. tier 1x1) se mi nejlíp osvědčila Massachusetts
    CABA
    CABA --- ---
    Mám dotaz , WOWs mne začalo odpojovat, podle trackingu mám sít, ok , souběžné stahování, nebo připojení na vzdálenou plochu mne nedopojí, takže nevím zda je to nějaká přehnaná citlivivost nebo je to problém mého připojení? Neděje se vám to taky?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    byla to dřina ale vyhrál jsem si to .... a pochválit se musím asi taky sám

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Jo a pak sem prisel ja a jak to dopadlo? :D
    https://nyx.cz/files/000/025/2588041_435387bbf2cd74b2543c/original.png?name=wgsaidno.png
    Prvni sem hral sam :) Pak sme "dali" s Ozzym. Ale vlastne prd, oni dali nas :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam