• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HOUH
    HOUH --- ---
    Ti velitele z kačen asi nepůjdou dát do normálních lodí že? Jinak je to celkem fun ale ještě jsem tam nevyhrál :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Kacenky sou prdel :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    No a kohopak to nepotkáme...

    HOUH
    HOUH --- ---
    Přijde mi, že nastřílet si hromadu dmg s DD je spíš o náhodě. Musí být ideální poměr situace na mapě, vhodného respawnu, týmu a demence protihráčů. Kolikrát si prostě nejde jen tak nafarmit "free dmg" zpoza smoku nebo ostrova... Navíc DD by asi nemělo být primárně na farmení dmg, to přichází spíš v endgame. Pro mě je často úspěch si na poslední lodi stihnuut nafarmit chabých 20k.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BLUMIR: a ty jsi kokot (sorry,ono si to o to řikalo) .
    7.tier torpedoborec proti devítkám - nemyslim si že by to bylo hovno
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: A přitom jsi zahrál úplný hovno :)


    (sorry, ono si to o to říkalo. Vychází to 11 tis dmg na kill takžes toho dost vyžral, což dělám taky)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    rano SC a v nem 15k uhli - za me dobry
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    se mi ty krakatice posledních pár dní nějak množej :)

    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: mě se s nima hraje dobře, ale využívám dost maskování tzn počkat si na blízko a potom AP, nebo když to nejde tak z dálky HE spamer.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jak hrat ty nove britske bitevni krizniky? T7 jsem nakonec preexpil, T8 zatim taky sama prohra a zadna slava, co se tyka dmg...
    Hrajete je primarne na HE nebo AP?
    Na blizko to nejde, jsou strasne papirove, na dalku to taky nejde, maji na h*** dostrel (a presnost)... Tak jak?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: muzes koupit potom
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ohledně battle pasu :
    budu mít za chvilku hotovej ten normální, nevylepšenej. můžu si ty vylepšený odměny koupit potom co ho dodělám nebo to musí být souběžně ?
    chybí mi na to to zlato a bude asi později, tak jestli mám počkat a dohrát to s premiem nebo si to v pohodě koupit potom .
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tohle taky potěší. aneb : " kurva devítky. co já tady mám se sedmičkou asi tak udělat" . :)

    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Za mě jsou nejhorší ponorky. Přestal jsem hrát random kvůli nim.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CYBERKOTLIK: dd kazej hru, ponorky kazej hru, cv kazej hru, da se to aplikovat v podstate na vsechno. Za mne osobne ale nejvic kazej hru DDcka, kdy jich je v teamu kotel, enemaci maj dobry a ti tvi umrou hned a si v kelu :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HOUH: cv akorat ostatnim kazej hru
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    KYRYS: Tak torpum se nevyhnes, kdyz maj sonarovy navadeni. Kazdopadne to je spis problem ve cteni hry, dycky je dobry vedet kde ty sfine sou :D
    HOUH: Todle jsem s CV delal a delam bezne, proto je moje karma standardne 0 :D
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    HOUH: no zrovna teď jak se rozdávají a jsou všude, tak se mi už dvakrát stalo, že se najednou objevila 1-2km přede mnou a těm torpům jsem se už nestačil vyhnout. To mě vytočilo taky pěkně :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HOUH: v takovem pripade to ale resim ne reportem nepratelske letadlovky (dela jen svoji praci), ale roportem nasi letadlovky, kdyz je to debil, co ani pres nekolikere upozorneni se neobtezuje dropnout fightera nademnou...
    HOUH
    HOUH --- ---
    Hraju jen DD a když potkám fakt otravný (chytrý) CV co jde hned od začátku jen po mě... tak mě to dokáže nasrat mnohem víc než nějaký tři ponorky v týmu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam