• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HOUH
    HOUH --- ---
    Nedávno jsem potkal celkem dobrou tX ponorku a celá ta strana mapy byla vlastně paralyzovaná protože ji nikdo nedokázal přespotovat. A když jsme ji spotli, tak se hned potopila a bomby jí ubíraly tak 5% hp... Strašná stračka tohle, od té doby jsem víc než t7 nezapínal a popravdě ani nemám důvod do budoucna zapínat..
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: ja sem zvolil cestu nejmensiho odporu a jezdim jenom coop :D tam si zastrilim, udelam naky mise, VYHRAjU (coz je dost zasadni pro ruzny mise a tak) a expy mam jak v randomu bez premka :D Je sice fakt ze ten mm tam je taky pekna vymrdavka, ale je to o rad prijemnejsi jak random. Tam tezce nechapu jak to dokaze poskladat. A pac jezdim vesmes jen 8,9,10 tak si asi dokazes predstavit jak to vypada :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Mám nápad na novej song Wows

    Zpívá se na melodii: Neverending story

    Text je: Neverending spotted

    Od doby co jsou superletadlovky, ponorky a ty hybridní nesmysly mi nefungují přepadové lodě.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    No a už jen drobnost - prostřílet se do silver ligy zvládne snad každej v libovolný kocábce...
    WASPER
    WASPER --- ---
    Za me je zo docela zabavny lovit kempery. :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    WASPER: je to znacne nedoresena a dost silna sracka. Netvrdim, ze nemuze bavit ale v soucasnym stavu v jakym to je, je to hnuj.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    WASPER: LOL, ty mínusy :)
    WASPER
    WASPER --- ---
    v rankedech jsem se s t8 ponorkou probouchal do silver ligy
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HOUH: To je důvod, proč už mě v randomu nikdo neuvidí
    HOUH
    HOUH --- ---
    ELDOUGO: Ne fakt mě ta hra s ponorkou moc nebaví, buď jsi na straně kde tě převálcují, nedáš dmg a utíkáš, nebo si na straně kde je ty převálcuješ nedáš dmg a zbytek hry jedeš do akce, nebo se zadaří MM nastřílíš si protože máš proti sobě zombíky ale stejně tu hru nejsi schopný nějak extra ovlivnit.

    To se bavím se o T6, vyšší tiery mě stejně moc nebaví a tak asi trvale zakotvím na T5-T7 (vlastně jak na wotku).
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    HOUH: jo jo, chápu. ale to je ta nejstarší výmluva na světě :)
    HOUH
    HOUH --- ---
    ELDOUGO: chápu ale musím se na to kouknout z druhé stránky jak proti nim hrát :)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    HOUH: fuj !
    HOUH
    HOUH --- ---
    Ideální MM, takže jediná ponorka v týmu, žádný DD ani CV. Proti nekrytým BB je to fakt nechutný zlo.


    HOUH
    HOUH --- ---
    Double kill dvou DD, nakonec hra na schovku s ponorkou a výhra o pár bodíků


    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ososbne mam jen Marceu, ale toho doporucuju, je to sranda. Z tech jmenovanych bych pak asi sel do Alvaro a Tromp, ale ja jsem DD main...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Když se daří... dohrával jsem s 2145 HP a 2 466 200 pot DMG.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Já bych tady jenom kapku změnil názor z RIVEEK. Nakonec lodě přeci jen dál hraju - ono se to na nočních, když zrovna nejsou žádný závady nebo o víkendech vlastně dost šikne a líp ty šichty utíkaj :-).
    Takže odvolávám, co jsem odvolal a slibuju, co jsem slíbil a kdyžtak ať OZZY nevyhazuj.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    jsem viděl, že za u hlí maj bejt několik nových lodí a mezi nimi i agir.. takže ja mam jasno
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Jo, když odfiltruješ to brblání (má pravdu, ale občas to tam cpe moc často) tak podává dobrý info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam