• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Jsem jedinej, že když kliknu na Namořní bitvy, tak mi to napíše, že si mám najít klan?

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ....and blessed be the torpedo it doth launch.
    That it may seek out mine enemies, and smite them.
    Thus sayeth the lord: Flood thine tubes.
    Then, do open thine outer doors.
    Lo, though thee should matcheth thy generated bearings and fire tubes 1 through 4.
    Amen.

    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: na 4. slotu uprava řízení, na 5. maskování a na 6. dobíjení. spot mám i se skillem na kapitána kapitána 11,9km, dostřel hlavní baterie 18,5km a sekundárek 8,8, torpéda jsou jenom na 6km
    AP dávaj 9566hp a HE 3600hp s 27% na zapálení a s vlajkou to jede35 uzlů . slušně panceřovanej. fakt super
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: blbej dotaz, v čem je tak dobrej? A jakýmáte build?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: ja vim, zrovna ve chvili kdy sem mel skoro milion fxp na nej D:
    BIO23
    BIO23 --- ---
    LIQUIDFREAK: agir je ted za uhlí. a fakt stojí zato
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: agira nemam teda, ale s alaskou souhlasim. To je prevlecena bitevka :D
    BIO23
    BIO23 --- ---
    tak jsem se s alaskou a agirem prostřílel do stříbra
    alaska a agir jsou za mne nejlepší křižníky na devítce
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: vis ze to ale znamena, ze ted ti bude pri ruznych prilezitostech zas padat jen ten odpad? :D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    tak jsem po hodně dlouhý době vyndal Kyjev a nestačil jsem se sám sobě divit, jak jsem to potahal.
    Mám ho bez kouře, s healem a s RPF na případné lovení jiných DDček a ponorek a jako teda gut. Ve skutečnosti jsem mohl mít šest killů, ale ty dorazil někdo jiný... Na druhou stranu, hrál jsem to na vopruzování všech lodí naokolo, bitevky, DDčka, ponorky, nezájem kdo je kdo, "padni, komu padni" a tu DMG jsem měl hodně rozesetou po půlce nepřátelskýho týmu...

    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Tohle byla povedená bitva...trochu jsem taktizoval, trochu jsem panikařil a zmatkoval, málem mě dostala ponorka, na kterou jsem chtěl naházet hlubinné nálože a až nad ní jsem zjistil, že mám vlastně nálet :-) Unikl jsem smrti o pár HP, dostal CV a nakonec i výhra.


    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    jak kdysi někdo prohlásil: "dobře si vycákat krakena!" :-)
    po včerejším pracovním fiasku (noční úplně na hovno) zase jednou klidnější šichta...

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Tak jsem vyházel všechen odpad z přístavu, propustil kapitány a body vrazil do těch stávajících. Mám jen co mě baví a co mi jde.

    A tadle loďka mi jde, navíc se postará sama o sebe, celkem slušně se vypořádá i s CV nebo ponorkou díky hydru. Je to mazel.


    A ještě jsem dostal ze SC premiovou loď, první co mi takhle padla. Je to hroznej šrot, má to kupu HP a heal, ale nemá to smoke ani hydro, torpéda na 7,5km a spot 6,6km.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Poslušně hlásím, že Mareau je naprosto boží.
    A to jsem teprve teď získal 10. bod na kapitánovi.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: Prave proto se vyplati ject jen uhli kontejnery, a kddyz mas mit stesti na sc, procne ti z uhelnejch :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já sbírám pouze uhlí. SC mají tak malá procenta na padnutí, že to nestojí za to
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    KYRYS: Aha. No, já na odměnách a SC nasbíral asi 7,5k goldů a šetřil jsem na Kagu, ale poslední dobou padá se SC uplný hovno. Proto to tak je, a jsem rád že nejen mě (Ozy se nepočítá)

    Nic mám FR25 a užívám si. S Kagou by to byly stejna samý mínuska.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    LIQUIDFREAK: ale ono se to teď změnilo. Prý jim to přišlo moc silné (jako jo, dostal jsem tím za tu dobu dost dní prémka a goldy, i dvě pětkové lodě) a výrazně to od posledního patche oslabilo. Takže od čtvrtka oznámili ty SC slabší. Nicméně tohle je fakt bída. Od teď budu brát ty uhelné.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    KYRYS: To vis, to jen ozzy a jemu podobny maj neco lepsiho :) Tak ale ber to ze je to zadarmo, proste clovek jen logoval. Cela ta idea loot boxu je kundovina, a wg to miluje :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    LIQUIDFREAK: přesně, včera SC to stejný :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam