• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BIO23
    BIO23 --- ---
    hoj, včera mi vrátili ukradenej účet, tak sbírám vločky z X, ale nevím, kde se daj vybrat,
    pls
    CABA
    CABA --- ---
    Vypadl mi náhodný SC a hadejte co v něm bylo: 1500 výzkumných bodu, tak to opravdu ale opravdu potěší. :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    urcite nejdriv vyuzit double bonus na research bureau.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: bud pouzit na znovuvyjeti nejake linie - nejlepe vychazi japonska DD linie, co vede na Harugumo, vzdy ale potrebujes s T5+ lodi udelat jednu bitvu... A nebo na expeni kapitanu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak zatim moines a mino v pristavu, a stale jsme na 1,35m. Konecne nejaka odmena od wg? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: jo takhle. Takze kdyz tech 1,7mil fpx nekde poslu, udelam dobre, spocital sem to, a je to na dalsi 2 velky kontejnery od jeziska s vlajkama :D a ete mi pul mice zbude.
    Mino, des moine, desitkova bitevka po monarchu, a este tri dasli :D
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: jj už dávno s tím, že to jakože replacuje vyexpení jedné lajny po resetu, za které dostaneš výzkumné body a koupíš si loď.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Hele vidim dobre ze zrusili lode za fxp? Pac mam docela kotel a na cosi sem setril, takze to mohu narvat do lodi normalne coz?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    zase se musím pochlubit ...

    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Já taky , jelikož je to až do února, tak doufám že ji dosatnu , ale nechce se mi do toho dávat ocel, takto bych přišel 19k oceli a to mi je líto.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Jn take jsem to dostal a v podstate to bylo guvno :D
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BLUMIR: já hraju většinu svých prémiáků od Tieru 8 nahoru, nižších jen co mě extra baví jako Atlanta.
    Jinak jsem se po delší době přihlásil a za osm let hraní dostal tyto neskutečné odměny :-)

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    A pak se objeví hláška ricochet :)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jsem si udelal takovy pruzkum ohledne Kitakami... Takze kdybych do toho narval uplne vsechno uhli, ocel, vyzkumne body a premium, co mam, tak jsem se dostal velice blizko k tomu, aby na Kitakami dosahl...
    ...podle progressbaru...
    ...ve skutecnosti jsem se dostal neco malo pres 50 %, ten progressbar zamerne strasne zkresluje. Abych ted dosahl na Kitakami, musel bych nakoupit premium za asi 10k (a to mluvim o cene ted, kdyz je 50% sleva... No neberte to)

    Uvahy, ze bych si aspon poridil ten T6 recky kriznik jsem vzdal pote, co jsem si uvedomil, ze kdybych do toho dal uhli, tak me T6 kriznik vyjde na asi 190k uhli... Asi nejdrazsi T6 ve hre :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: ja se priznam, ja je sbiram... Obcas sahnu po nejake lodi, co jsem dlouho nehral a pak ji hraju nejakou dobu, nez si zas najdu neco jineho.
    Jo, SC a v nem nejake vlajky a velky darek a v nem nejaky T8 britsky kriznik (takovy ten s delama vepredu, ale nepamatuju si nazev...)
    CABA
    CABA --- ---
    BLUMIR: Nikdo, ale mužeme si honit triko, kdo jich má víc a kdo má unikátnější :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    A teď upřímně přátelé, kolik z vás ty lodě bude reálně hrát? :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem ve zbrojnici koupil jeste za asi tech 8k zlatych ten chain odmen, co konci peti (?) mega darkama...
    ...a uz mam taky Leipziga v pristavu ^_^

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ale dostal sem jeste cosi za osm let sluzby, ehm.. slackingu :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Prachy a par ekonomíickych bonusu, ze sem to vubec zapinal :D Ale dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam