• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    9KVIKDDGC1
    IDHE0GNY24
    ZIBIUSNIWOWSXMAS2023
    COMMANDERGIFT
    MMORPG24
    BD2DG1810H
    XKBA3V910H
    M8RIY1NLPH
    QA549EVNPL
    CKPP5MD10H
    SPOOKYOMEN
    U7ZDTJXUSNIANNIVERSARY2023
    BQV5PXNY24

    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    nějaké kody, co dávaj nevím, ale fungujou :-)
    SVPQ2UUSCV
    RVBFCOOLERMASTERWOWS
    CABA
    CABA --- ---
    Tak poslední 2 vánoční kontejnery z Doku , z toho vypadla JURUA.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    _OZZY_: trošku nerfujou CV, to je dobře
    CABA
    CABA --- ---
    tak jsem si koupil Kitakami
    cena 684000 uhlí 105600 výzkumných bodu.
    prostě lod co musím mít i když s ní jezdit nebudu .
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Docela slusna sada buffu predevsim premiovych lodi (jen chudak HMS Colossus) a nerfu techtree lodi... To bude revu o pay to win :D
    Public Test 13.1 - Balance Changes - Development blog
    https://blog.worldofwarships.com/blog/507

    // Osobne se tesim na Hayate a mozna i Leone bude konecne hratelnej, naopak mne mrzi Colossus a Bearn. Jsem zvedavej, co vyleze z te upravy na Khabarovsku...
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    jj, pak jsem koukal, že dá
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    camo se da sundat, ne?
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    KYRYS: lol, tak jsem si právě ze základních aktuálních misí na americké letadlovky vyjezdil 2 velké dárky od ježíška. A padl mi IX britská bitevka S Thunder.
    Sice hnusné vesmírné camo, ale bitevka dobrá :-))
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    CABA: předpokládám že jsi rozbil tu četu KFM . nicméně karma je asi to nejzbytečnější ve hře ,nechápu k čemu to je...
    CABA
    CABA --- ---
    musím přiznat že Karma mne nepřestává udivovat. Mám z toho takové smíšené pocity, myslím že bitva se mi povedla viz obrázek ale karma padla o 2 body :)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: ve skutecnoati ten premiovy ucet me stve asi nejvic. Kdyz bych to koupil ted, tak mi zbyde asi 100 dni premia a to je dost malo do dalsi slevy na premiovy ucet (ono do unora asi jeste neco vyjedu, tak to bude lepsi). No uvidime, kolik uhli a vyzkumnych bodu jeste stihnu vyjet...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ELDOUGO: já takhle kdysi dostal Alasku...gratulace
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: dobrá klika
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: já jsem nad tím dlouho spekuloval a asi bych jí vzal. taky mě nijak neoslnila když jsem koukal na videa ale je to sběratelskej kousek a proto bych jí vzal . vyjma toho rance premiového účtu jsou to všechno pitomosti který si dřív nebo později vyjedeš znova.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Otevřel jsem tu zhruba stovku dárků, velkých dárků a nějaký ten megarádek od ježíška a dostal Exeter. Já stejně žádnou loď nechtěl.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ok,hned v prvním balíčku je Rhode Island ....no co se dá dělat,no.

    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    _OZZY_: vzal jsem ji, je jiná,
    zajímavá a hlavně docela prdel, pokud tedy nedojedeš někomu pod radar, ale jinak nelituju
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Btw: jak ted jedu resetovanou japonskou DD linii (obe dve), tak Kagero i Yugumo jezdim bez smoku, ale s torpedo reload boostrem... Docela sranda ^_^ (ale uz jsem schytal i nekolik minusu... netusim za co, asi si nekdo lecil svoje komplexy)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // jinak receno, mam nejake vyzkumne body a mohl bych za ne poridit nejake ty modifikujici moduly, ale lode, co za ne jsou, tak budto uz mam nebo mne nejak moc nelakaji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam