• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUDASBatman | I AM VENGEANCE!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Vite, co se mi libi a na co se tesim? Ze nam ty mrky BvsS traileru ukazali strasne moc ale pritom tam toho bude jeste xxkrat tolik...ja tomu vazne verim!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Mark Hamill malicko teazuje Killing Joke animak na twittru



    Mark Hamill (@HamillHimself) | Twitter
    https://twitter.com/HamillHimself
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SATAI: tak on byl temnejsi hlavne vizualem zejo...Nebyl to ten hipsterskej tutununu superman ze 30 let starejch filmu...ale proste nekdo kdo v tom filmu hledal svoji indentitu..svoji rodinu apod...hezky se vyprofiloval a v bat vs sup uz bude na ty strane dobra..kdy proste nezabiji..haji zakony apod..a naopak bude batman ten..kdo bude ten temnej..cynickej..depresivni apod starej a vecne nasranej skoroduchodce presne jako je v comicsech...Takze imho naprosto v poradku...Je treba na to furt koukat jako na zacatek nejakyho pribehu...tak se ostatne man of steel tocil..s tim ze to je proste "prvni dil"..pak prijde bar vs sup..pak prijde justice league part 1...do toho nejaky vlastni filmy s wonder woman (abych se priznal tak me treba Gal Gadot jako WW neskutecne sere)...Protoze je to sice naprosto uzasna a nadherna etericka zenska..ale proste WW byla amazonka ktera nakopavala prdel naprosto vsem..byla to holka tak trochu krev a mliko+samozrejme dost svalu ale taky velky kozy...a Gal Gadot se ji podoba min nez Tom Cruise Jacku Reacherovi ve zfilmovani jedny knizky od Leeho Childa + me tam celkem sere i mladej Lex Luthor...ale zaroven mam duveru ve Snydera ze to nejak hezky ukociruje a nebude to jedna velka kokotina...minimalne treba ten posledni trailer mi prijde skvelej...a Ben Affleck mi v roli staryho a nasranyho Batmana neskutecne sedi

    Batman vs Superman: Dawn of Justice: Final Kick-Ass Trailer - Ben Affleck, Henry Cavill
    https://www.youtube.com/watch?v=dgI2fqUNqPs
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    A opravdu nechápu, jak můžeš MoS vyčítat díry ve scénáři (jaké?) a zároveň si raději jít pustit TDKR :).
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    SATAI: Millerův Superman takový je. A díkybohu za to. Kdyby Muž z oceli byl jako předchozí díly (proti kterým nic nemám), tak by akorát zapadl mezi tuctové Marvelovky.

    Poslední Batman trilogie ostatně také není moc věrná komixu a nevadí to.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: Jo, temnejsi byl. Coz je presne to, co Superman neni, prakticky ani v "dekonstrukcich" typu Ruda hvezda nebo mooreovske "Co se stalo s Muzem zitrka?" Moje pocity celkem shrnul honest trailer.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SATAI:
    SATAI: ja z toho mam uprimne uplne opacnej pocit..zvlast kdyz to srovnam s prvnim Thorem..s prvnim Capem Americou nebo treba predchozim supermanem kde hral Kevin Spacey...Tak mi tenhle superman prisel: Temnejsi, trikove i vizualne mnohem lepsi, mel skvelej soundtrack, Cavill mi do role supermana dost sedi. Zacatek na Kryptonu byl uzasnej...Videl sem ho parkrat v kine a pak hodnekrat doma a furt mi to prijde jako celkem dobrej film..Scenaristicky tam urcite mouchy byly..ale ty sou vicemene ve vsem..i v marvelovkach.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: plus místy překvapivě mizerné efekty

    Nečekal bych, že to řeknu, ale pietní Supermanův návrat jsem si užil víc
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: začátek, prostředek a konec

    Díry v ději a logika byly horší než průměrná marvelovka a na rozdíl od nich to nebylo zábavné
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SATAI: co se ti konkretne nelibilo na man of steel?
    SATAI
    SATAI --- ---
    XANDERCZ: Pokud to "napravuje chyby" je "Batman prehne Supemana pres koleno a vychova ho", tak o tom jeste pouvazuju :-D
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SATAI: Na druhou stranu lidi, co uz videli BvS, rikaji, ze to je mnohem lepsi nez Man of Steel a napravuje to chyby z predeslyho dilu.
    SATAI
    SATAI --- ---
    O vikendu jsem se konecne dokopal k Man of Steel a musim rict, ze po tom ze mne vyprchaly posledni zlomky nadseni pro Batman vs Superman :/
    Mam chut se na kino uplne vykaslat a radeji si zopakovat Navrat temneho rytire.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    JUDAS: jak si "kouse" ty rty....aaaaach
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ta Gal Gadot.. maaaaan!


    JUDAS
    JUDAS --- ---
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    MEGA!

    Batman v Superman: Dawn Of Justice - TV Spot "Fight Night"
    https://www.youtube.com/watch?v=GewGGM6d3Js
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak musej dohnat marvel a avengery no...prej to bude mit skoro tri hodiny a budou tam mit camea skoro vsichni z JL..protoze se defakto hned zacne (nebo uz zacal?) tocit JL, kterej bude na dve casti..Kazdopadne se tesim jak malej kluk :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SATAI: je to hroznej blazen.. strane veci narval do toho filmu
    SATAI
    SATAI --- ---
    Zack Snyder Wanted to Have Christian Bale in Batman v Superman Just to Mess With People
    http://io9.gizmodo.com/zack-snyder-wanted-to-have-christian-bale-in-batman-v-s-1764020468
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam