• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUDASBatman | I AM VENGEANCE!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    GHOSTSTALKER: to zni skvele.. pockam az to nejakej sikula hodi na torrent jako jeden film :D
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    JUDAS:
    GHOSTSTALKER: Tak jsem dokoukal posledni 2 dily Crisis a fakt pecka. Jak mi prvni dva dily prisly nic moc, tak ve tretim (predvanocnim) a zaverecnych 2 dokazali zurocit tech 8 let budovani Arrowverse. Sakra, vlastne jeste vice, kdyz to clovek vezme jako epilog Smallville, kdyz zvazi i zapracovani filmoveho vesmiru (od Burtona po Justice League, vcetne proklinaneho Green Lanterna!) atd. Jsem zvedavy, jak nalozi s novym statusem quo. Puvodne jsem tedy myslel, ze zustane jen jeden vesmir, ale podle uplneho zaveru to vypada, ze si stejne nechaji multiverse (coz tedy docela chapu, vzhledem k odlisnemu pojeti Titans a Doom Patrol, o filmech ani nemluve).

    JUDAS
    JUDAS --- ---
    10 let! 10 let co tenhle trailer vysel a porad je to bombice!

    DC Universe Online - Cinematic Trailer (Comic-Con '10)
    http://www.youtube.com/watch?v=H7Nf-m6WGl4
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    JUDAS: Uz je to venku, Batwoman S01E09 (druha cast Crisis, prvni je v ramci Supergirl). Ale nic moc.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Doporucuji Batman: White Knight. Nadprumerna kolekce, jedna z nejlepsich s Jokerem v centru. Batman je tam sice velkou cast pribehu na pest, ale zaverecna cast je exkluzivni.



    (Je to asi treti stranka, takze zadny spoiler.)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    JUDAS: Je to ale peklo, kolik tech serialu musi mit clovek nakoukano, aby si ten crossover uzil naplno - Flash, Arrow, Supergirl, Smallville, Legends of Tomorrow, Black Lightning, Batwoman... plus film Superman Returns :-).
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Bruce z pripravovanyho Crisis on Infinite Earths! TO si musim dat!


    Na fotce je Kevin Conroy, ten hlas co vam ma znit v hlave, kdyz ctete Batman komiks :D

    Mark Hamill (Joker) and Kevin Conroy (Batman) in Arkham City
    http://www.youtube.com/watch?v=cuogl4LWg-E
    NAKEA
    NAKEA --- ---
    Tak už to mám taky za sebou a sem fakt nadšenej.
    Co do příběhu a vývoje nemám co vytknout.
    Dost zbytečná mi tam přišla ta "perlová scéna". Bez toho bych se uplně klidně obešel.
    Ale to jste tu taky zmiňovali.
    Co mě rozsekalo nejvíc, je prostředí a totálně neskutečnej výkon Joaquina.
    To je pro mě strop teda.
    Dávám 10/10

    A tenhle mem už mi konečně dává smysl :)
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    GHOSTSTALKER: Naprosto chápu tvoje výtky, je fakt že tady je Joker pojat ještě víc realisticky než třeba Nolanovo Batmani, a naprosto chápu že to někomu nesedne. Po skončení filmu jsem sám chvíli váhal na kterou stranu se přidám, nakonec převládlo nadšení. Pokračování si taky neumím dost dobře představit, možná kdyby to by bylo ve stylu Gotham Central.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    AKISAN: Ten switch je ale preci jinde - ne v momente, kdy se dozvi to, na co narazis, ale nasledne ve studiu, kdy udela neco uplne jineho, nez s cim tam prisel.
    HITMAN: Nekomiksovost je dobra, ale ve vysledku to neni zadny origin, prave proto, ze ty komiksove prvky jsou tam pravdepodobne vymyslene az dodatecne a ze pokracovani, prip. zasazeni teto verze Jokera do nejakeho budouciho filmu, je dost nerealne.

    Jako jo, je to dobry film, bavil me, ale zustal za ocekavanim. Tahle recenze docela vystihuje me pocity:
    JOKER Angry Movie Review
    https://www.youtube.com/watch?v=qwHOfoVRFRc
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    HITMAN: souhlas
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    AKISAN, GHOSTSTALKER: Já byl teda nadšenej, byť nějaký drobný vady jsem si tam našel, ale nic co by bylo vyloženě rušivý nebo mi to kazilo zážitek. Ta nekomiksovost filmu je skvělá, po záplavě Marveláckých pohádek pro děti, je tohle velmi vítaná změna. Vůbec ta špína, deprese a hnus je ve filmu boží. Nevím jestli půjdu do kina ještě jednou, ale rozhodně jeden z nejoriginálněších originů na plátně.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GHOSTSTALKER: me ten vyvoj postavy prave prisel supr, nez se s tim crcat jak v nejaky pohadce pro zeny doma.... "slapnuti" mi prislo na miste prave diky tomu sledu udalosti a co mu vsechno dojde. A jestli ti prijde malo verohodny zduvodneni, kdyz se dozvi a co se dozvi a dojde mu to ze "jeho zivot je jen komedie" (nechci tady spoilovat ale tohle i min, by stacilo na switch i uplne zdravymu cloveku, bych snad vrazdil taky :oD)

    Nesel sem na to jako na Batman film ani jako na comicsovku a dostal sem vic, nez sem s i pral.

    Nicmene uplne souhlasim, ze ten batmani konec tam byl na silu ne-li uplne zbytecnej..... ale chapu ze studio plati a chteli napojeni na to az mladej Wayne vyroste v Patyzona.

    V budoucnou se asi uz tohodle Jokera nedockame... nevim, ale prave on by batmana potrapil vic nez dost, protoze je to nevyzpytatelnej psychopat, kterej nema co zratit...

    Pujdu jeste jednou, pac me tam stale nesedi jedna vec, i tak stale 10/10
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    AKISAN: Lidi na tom bude rozdelovat pristup k nasili, to, ze je Arthur vykreslovan v podstate jako hrdina. To mne na tom ale vubec nevadi. Z pohledu bezneho divaka mi na tom vadi uspechany konec (3/4 filmu je vyvoj postavy relativne pozvolny, zatimco na konci se slapne na film, aniz by tam bylo pro me verohodne zduvodneni/breaking point). Z pohledu fanouska Batmana mi na tom vadi, ze to vypada, jako by nekdo psal scenar pro obycejny thriller (na ktery bych treba i rad kouknul) a jen na konci dostal zadani nacpat tam fan service ze sveta Batman; asi nic z toho sveta v tom filmu pro jeho zaplatku nebylo potreba. A prijde mi trochu smesna predstava, ze tenhle Joker muze v budoucnu potrapit Batmana dele nez cca 5 minut.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GHOSTSTALKER: beru...tenhle fim bude hodne rozdelovat lidi...za me ale maximalni spokojenost.... nejen ze se to neposralo, jak sem se bal ale ono je to pro me ve finale jeden ze 3 filmu roku!
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    AKISAN: Ja hlasim 7/10.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Zoe Kravitz bude Catwoman v novym Batman filmu.. dobrej vyber
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jen hlasim

    JOKER 10/10
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Titans: DC Universe Repeats History, Launches Poll for Jason Todd's Life
    https://www.cbr.com/titans-dc-universe-poll-jason-todd-life/
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    AKISAN: Tyve dabing jo? Fuj, tak to spíš ta Alfa mno..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam