• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ADITU: asi bude o neco vetsi no, ale oproti galasy SIII je tedy o dost menší...

    viz foto:

    ADITU
    ADITU --- ---
    STEMBUS: mam relativne cerstve Galaxy Ace Duos a docela mi vyhovuje, takze ja do toho urcite nejdu :) Co me jeste ale napadlo: Galaxy S je ale o neco vetsi, ne? I Ace Duos je u mne na hrane s tim, jak sedne do ruky, S bych asi nebyla schopna moc dobre pouzivat.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Hurá!! :)

    Kdo do něj jdete? :)



    Samsung bude prodávat Galaxy S Duos nejdříve v Evropě. Již v září - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/samsung-galaxy-s-duos-v-evrope-od-zari-dxk-/mob_samsung.aspx?c=A120821_141252_mob_samsung_LHR
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Češka přišla s vizí, Čína již nějakou dobu vyrábí hotové zařízení - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/zarizeni-gmate-udela-z-telefonu-2-sim-pristroje-frd-/mob_tech.aspx?c=A120725_151943_mob_tech_LHR
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    chtelo by to spis aby sly davat ty mikroSIM do velkejch SIM anebo uz neco uplne jinyho nez SIMky :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    SOUKYHO: hele tatare, já to četl asi před měsícem a už si z toho prd pamatuju :) vim ze mi to přišlo ve finale docela neprakticky (asi ze stejnyho duvodu jako pises ty :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jj je to dalsi krabka..ale kdyz chces proste treba Samsung Galaxy SIII a zadnej Huawei nebo Emgeton a zaroven vic simek, tak se ti to muze hodit. A tu krabku muzes mit v bunde nebo mikine nebo batohu a pohoda

    mozna proto ze BT ma prece jen furt vic telefonu nez wifinu?
    SOUKYHO
    SOUKYHO --- ---
    hele stembus ty si tatar :D :D dyk to tam píše: až tři simky v jednu chvíli ... a přes BT to přepošlou do tvýho telefonu s další simkou ... takže vlastně 4 .... :D
    jen musí mít nějakej BT soft, kterej jí rozliší z kterýho čísla ti to přišlo a aby to odeslalo přes to samé, nebo si měl možnost to poslat z jiného ... a taky aby ti to BT přeneslo nejen zprávu ale i ID volajícího ....

    jedinou nevýhodu vidím, že stejně budeš sebou tahat další krabici navíc ... a to tu se sim a BT .... takže je pak jedno, jestli taháš 2 tel nebo krabici a tel ... krom toho dosah BT 10m je (v baráku tak 3) je úplně na prd ... proč to neudělá přes wifinu ....?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    STEMBUS:

    GSM moduly řízené mikroprocesory budou datově propojeny s bluetooth modulem. Pokud budou hovor či textová zpráva směrovány na některou z externích SIM karet, budou prostřednictvím Bluetooth přenášeny do smartphonu.

    simky mimo foun a prenos do founu pres bluetooth...chytry ne?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ROENICK: to sem tak nějak četl a....to se moc netýká aktivních dual sim - nebo aspon tak mi to přišlo
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CHLEBASMASLEM: To že tam jsou dvě SIM dle mě nemá vůbec vliv na procák...respektive úplně minimální/zanedbatelnej vůči ostatním aplikacím, který procák dokážou asi slušně zaměstnat, ale tohle jsou prostě jen dva GSM moduly pracující v jednu chvíli a procák to dle mě zatěžuje max tim, že zobrazuje dvě místo jedný ikonky se signálem a stavem...

    Tak až ho budeš mít, tak dej vědět...
    CHLEBASMASLEM
    CHLEBASMASLEM --- ---
    STEMBUS: A jak ti zvládá ten 8mistovkovej procák funkce dualSIM?
    Já jsem se obrátil na zákaznickou linku HTC Europe, kdy plánují prodej v ČR a odkázali mě na: Informaci o pripravovanych prodejich v CR muzete ziskat na HTC-ČR Jinak prodej teď běží v Rusku a Číně, prý koncem prázdnin se má objevit i u nás! taky jsem zvědavej. Dík za info
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CHLEBASMASLEM: vida...zdárek :)

    jj je to asi to nejlepší co se teď dá koupit, ale nejsem si jistej, že bude na českym trhu...uvidíme.

    Každopádně já jsem si cca před půl rokem koupil toto:
    http://www.gsmarena.com/lg_optimus_net_dual-4309.php


    Chtěl jsem si zkusit taky androida konečně a oproti těm opravdu tragickejm Gigabite androidům toto mělo parametry rozumnýho telefonu a....musím říct, že to splnilo moje očekávání co se kvality týče, stejně jako moje rozčarování z android OS, výdrže baterie atd...klasika :)

    No a já ho kupoval v číně (protože z evropy měl být jen pro ruské republiky a ještě v tý době nebyl)

    Koupil jsem ho on-line zde: http://etotalk.com/

    a když tak koukám tak to HTC už tam taky mají :)

    HTC T328w Wind / Desire V 3G WCDMA Dual SIM Android V4.0 ICS Beats Audio [2974] - US$359.99 - Smartphone Professional - EtoTalk
    http://etotalk.com/htc-t328w-wind-desire-v-3g-wcdma-dual-sim-android-v40-ics-beats-audio_p2974.html

    a jejich služby můžu fakt doporučit! Poslali mi přesně to co jsem chtěl, jak jsem to chtěl (rootnotý, lokalizovaný do CZ atd) a kvůli clu a dph deklarovali taky přesně co jsem chtěl....
    CHLEBASMASLEM
    CHLEBASMASLEM --- ---
    Mám zálusk na HTC Desire V dualSIM. Čekám kdy konečně dorazí na český trh.
    Jednojádrový procesor Qualcomm a Android 4.0. To už bude našláplej dual;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam