• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s presunem aplikaci na SD kartu na core duos? [ ARIAEL @ Android - otevřená mobilní platforma ] dik
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Red Rice v CZC

    "xiaomi" | CZC.cz
    http://www.czc.cz/search?q-fulltext=xiaomi
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    konecne
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Xiaomi trhá prodejní rekordy – 100 000 ks telefonu Hongmi „zmizelo“ během 188 vteřin | Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/...jni-rekordy-100-000-ks-telefonu-hongmi-zmizelo-behem-188-vterin-201311
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    muj priority list je Alcatel One Touch Idol X nebo 6030 (rozdil v cene 10000/6000 Kc)
    a nebo si koupit poradnej druhej mobil (ke Galaxy S, treba Nexus 5) a mit proste dva
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    vsechno 4,7-5 palcu
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    muj priority list je

    Xiaomi Hongmi
    Zopo ZP980
    Lenovo S820
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    zrovna jsem o tom meditoval vcera a usoudil jsem ze idealni obrazovka je dneska 4,7-5", ve srovnani s mym starym Galaxy S (4") jsou u tech novych 4,7" rozmery takovy ze sirka je stejna, tloustka vetsinou mensi, dylka o centimetr delsi... a premyslim o tech novych Alcatelech
    E42
    E42 --- ---
    STEMBUS: Nevím, jak moc to máš prakticky osahaný, ale já když jsem si po Nokii E52 (klasickej candybar) pořizoval 4" SGS1, připadal mi jako hrozný pádlo. Po více než dvou letech jsem pořídil Note II (5,5") a přechod byl prakticky bezbolestnej (nosím ho v kapse, ale je pravda, že při zavazování tkaniček trochu překáží a v hospodě ho taky musím dávat na stůl, jinak OK). Za optimum pro svoje použití bych považoval dneska populární o něco menší velikost 5", ale 4" mi teď už přijdou fakt titěrný. Třeba by ses divil, jak by ti 4,7" sedlo do ruky (a kapsy). Just saying.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    STEMBUS: mrkni na ten shop co linkuju...dost lidi ho chvali...a myslim ze 1SIM xiaomi tam maji skladem...komunikuju s czc.cz ... brzy ho zaradi do prodeje..otazka je za kolik..v cine je za 170EUR 1 rok zaruky a musis si to sam rootnout a flashnout ceskou verzi MIUI Os

    kdyby to v cesku stalo do 220EUR se 2 roky zaruky + uz rootnute a flashnute tak udelam ksef ceskemu prodejci

    ad 4" ... ano ale dnes do takhle malych stroju davaji hrozny hardware...po roce s firemni Galaxy S3 jsem si na vetsi padlo uz zvyknul :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PUEBLO: dej vedet jestli se ti ho podaří sehnat - chtěl jsem si nechat z číny přivézt 1SIM verzi staršího modelu, jen proto že se mi fakt líbí, ale... v číně se koupit nedá, je tam na něj čekačka a píšeš se do pořadníku (a to ne kvuli tomu ze to je v číně, ale prostě proto že je po nich fakt poptávka) ...

    jinak se mi obecně XIAOMI fakt líbí, jen škoda že to neni 4" - větší mi prostě do kapsy nesmí! :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    STEMBUS: vzdyt pisu ze od 10.11 bude evropska verze
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PUEBLO: ten xiaomi není GSM + GSM, ale druhá sim je TD-SCDMA - což je china data only...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PUEBLO: co teprve zp990 s 6" to je monstrum :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    tak kamos si zatim Zopo ZP980 jenom chvali...az na to ze je to fakt 14cm padlo ale na to si zvyne...

    hodne si chvali dilenske zpracovani, pouzite materialy, super display a slusny zvuk

    jinak 10.11. se zacina prodavat 3G verze Xiaomi Hongmi velmi pekny dual sim za super cenu

    Buy Original Hongmi Smart Phone Android 4.2 MIUI V5 OS 1.5GHz MTK 6589T Dual Sim Card Dual Standby 1GB 4GB 4.7 Inch IPS Capacitive Touchscreen | From China
    http://www.ibuygou.com/...al_sim_card_dual_standby_4_7_inch_ips_capacitive_touchscreen-5392-usd.html
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    KRYSTOFF: dělá no, nedávno jsem na to koukal a dá se i sehnat v CR, většinou ty krámy berou záruku na sebe a pro tebe to nic neznamená, prostě máš 2 roky záruku což je fajn...

    zeptal bych se ale jaká tam je ROM - protože evropská neexistuje, takže tam může bejt třeba ruská, kde bude alespon angličtina (možná i čeština) a nebo tam bude něco jako etotalk ROM, což bejvá taková loterie jestli to bude nebo nebude stabilní...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ted koukam ze s4 uz se taky dela dual sim, ale asi neni oficialni ceska distribuce
    Samsung i9192 Galaxy S4 mini Dual od 7 580 Kč - Heureka.cz
    http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9192-galaxy-s4-mini-dual/#buy-there
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    STEMBUS: taky by me zajimalo...je to muj favorit ale uvazuju jeste nad Lenovo S820, protoze ma oficialni podporu MIUI ROM

    kamos ma zrovna ZOPO ZP980 na ceste tak poreferuju pozdeji jeho zazitky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam