• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    TOOMIX: týden, to je hezké.. ^^
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: to bych se možná poohlídnul po nějakým číňanovi, ideálně na dx.com/eBay. Ale jestli nechce doinstalovávat nějaký aplikace tak co se výdrže týče, přítelkyně konkrétně tu 225 má a baterka vydrží tak týden ;)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    TOOMIX: to by asi ani nevadilo.. jde mi právě jen o ty dvě sim, výdrž baterky a twitter.. máma dotykáč nechce.. měla nějaký čas na zkoušku mojí starou Xperii MK16i, ale vrátila se zas ke svojí dvojkombinaci nokia + samsung.. problém je, že na ten samsung poslední dobou nechodí všechny sms.. teď dostala od operátora k tarifu i nějaká data, tak chce něco kde jí půjde twitter a když už bude kupovat nový mobil, tak aby tam dala obě simky.. jen jsem si říkal, jestli třeba není něco s lepším displayem, nebo tak..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: na tyhle dual sim levný Nokie pozor, do těch krámů nejde nainstalovat žádná dodatečná java aplikace a ani to nepřipojíš k OVI suite. Navíc neuměj ani otevřít blbej txt soubor. Hlavně, že maj integrovanej Facebook
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nějaký tip na dual sim (dual stand-by) s klasickou klávesnicí? zatím to vidím na Nokia 225 dual..
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Microsoft Lumia 640 Dual SIM - Smartphones - Microsoft - India
    http://www.microsoft.com/en-in/mobile/phone/lumia640-dual-sim/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo HUAWEI Honor 6 dual sim?
    VICA
    VICA --- ---
    Ahoj,

    Prodávám Nokia 515 Dualsim, záruka ještě 18 měsíců - kdyby někdo zvažoval.

    Soory jestli to sem nepatří.
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    MARTIK: používám toto:
    Cosmic ROM | Smooth | Fast | Stylish | Kitka… | Samsung Galaxy Core | XDA Forums
    http://forum.xda-developers.com/...y-core/development/cosmic-rom-smooth-fast-stylish-kitkat-t2909037

    cosmic rom, tuším první verze, dvojka je netrpělivě očekáváná už asi 3 měsíce, ale ten týpek má zkouškový nebo co, a ještě do toho ladí jiné custom rom ale dost plků...

    Je postavená na stock 4.1.2, celkem dobře poladěná, mnohem svižnější než origo, lepší výdrž baterie. Funguje vše, jednou za čas je nutný restart, protože něco začně žrát baterku a ani různé utility neporadí, co to způsobuje. Stejně se mi chovala origoš, takže to je spíš "integrovaná chyba" z té stock :)
    Fungují obě sim, mám ji jako daily driver. Žádné zásadní problémy.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Má někdo z vás custom rom na Samsung Galaxy Core Duos i8262?
    Našel jsem tento návod na update na KitCat 4.4.2 a tváří se to, že to plně podporuje dual sim.
    Install Kit-Cat Android 4.4.2 on Galaxy Core Duos I8262 KitKat Custom ROM [How To] - Tutorial / Guide
    http://www.teamandroid.com/...4/03/30/install-kit-cat-android-442-galaxy-core-duos-i8262-kitkat-rom/
    Zkoušel někdo?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    APIN: To to letí. Přijde mi že tu recenzi na legendární A789 sem četl včera :D
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    APIN: super report :) bylo by fajn to vyhodnotit ještě jednou cca za půl roku používání, hlavně ta svižnost by mě zajímala .... tak já se pak zeptám :)
    APIN
    APIN --- ---
    Už nikdy nechci méně než 2GB RAM :)
    Můj nový telefon Huawei Honor 3C
    http://www.apinuv.kekel.cz/2015/muj-novy-telefon-huawei-honor-3c/
    APIN
    APIN --- ---
    APIN: tak jsem si ho pořídil, až si ho trochu ohmatám, tak o něm napíšu pár písmenek ;)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    SAMSUNG GALAXY S4 mini 1.7 dvoujádro, RAM 1,5GB, mám ho rok a půl. První kus neměl signál na obou sim, vyměněn za nový hned po měsíci. Šlape bez problémů.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Tak moje trable viz : STEMBUS zakoncilo vraceni Lumie 535 ve 14denni lhute a doplaceni Lumie 730 .. a zatim vice nez spokojenost.
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Tak moje zkušenost s Jiayu 4gs
    Zakoupeno v mironetu - Android 4.2

    Po zapnutí čínština, přes youtube jsem tam dal češtinu - nepoužitelná (tak 20% textu přeloženo).
    Tak jsem tam dal angličtinu a to už bylo lepší. Akorát se musí přeinstalovat klávesnice, která má pořád čínské znaky, ale GPS nepoužitelná. Ve měste výborná mimo město uplně mimo.
    Problém je, že je tam hodně čínskýho softu a neměl jsem tušení k čemu. AVG to bere jako malware a nejde to odinstalovat.

    Tak jsem s tím přišel do Mironetu (toto není reklama na mironet), ale na servisu mi za 30 min zdarma přehráli sw na 4.4 CZ.
    GPS to fixuje rychleji než Acer Liquid E3 co jsem měl.
    Čeština je výborná. Bez čínských aplikací.

    Celkově je telefon super. Rychlost atd. Akorát ten foťák. Pokud je světlo, jde to, ale pokud je šero, nebo jsme třeba na bowlingu interieru, tak tam jsou ty foky příšerný. Srovnávám třeba s HTC Desire S a Acer Liquid E3 které teď ještě mám.

    Blesk zapnutý jako světlo svítí asi tak 3x víc, než jsem u ostatních telefonů viděl, ale něco podobného má i notifikační dioda. Takže pokud Vám večer něco přijde, bliká půlka pokoje, takže mobil otáčim sklem na stolek.

    To, že má baterie 3000mah, neznamená, že vydrží 3x tolik. Musim říct, že vydrží tak o 20% víc jak HTC Desire S. Používání stejné.

    Za ty prachy je to asi dobrý mobil, akorát prostě ty fotky jsou v šeru dost ošklivé (zrno a rozmazané :(
    PA9
    PA9 --- ---
    FEDAJKIN: Zatim jsem tam zadnou jinou ROM nezkousel. Nebylo treba. Jsem zvylkej na cistej droid a akorat menim launcher. Zbytek doladim taskerem a to mi staci. Jinak porizoval jsem v Mironetu. A zatim spokojenost.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PA9: Taky sem slyšel na THL samou chválu a uvažuju o něm. Zkoušels na tý 5000 MIUI? Prej docela odladěná. A kdes kupoval?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    MOPIK: hele 630 mam doma pres rok, pouzival jsem to ja a ted mladá - 512ram je přežitek z andorida a fakt jsem nenašel jedinou situaci, kdy bych pocejtil problém.... nejdou nainstalovat nějaký hry, protože maj min 1G požadavek, ale jinak... neni jedinej důvod. A to jsem tu 630 využíval fakt fest.... takže bych se toho bejt tebou nebál, naopak dle mě poměr cena/výkon je to jedna z nejlepších voleb, beru to teda hlavně v souvislosti s tím, že máš v kapse 535, což je prostě tel na kterym nokia šetřila uplne vsude, ale tak aby to podle papirovejch parametru nebylo poznat a vsechnom prizpusobili ceně...

    schválně ale dej vedet jak se to vyvyjí, dle mě se to nevyvine nijak jinak, než že ti za pul roku sami nabidnou penize zpatky, protože takovej telefon se jim nevyplati hromadně opravovat....

    což muzes udelat hned a vybrat si neco co funguje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam