• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    QUIP
    QUIP --- ---
    DARUMA: ono nejde o to, ze bych se toho bal, ale ze je to pro me vazne neprakticky - ted sebou taham 3 telefony, kdyz ten jeden nahradim za dual sim, dostanu se na 2 :) A stejne na tom nesurfuju, nectu, nehraju hry atd. Potrebuju z toho jen volat, napsat SMS a jednou za cas pouzit GPS.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Já jsem se pádel taky bál (přešel jsem z 4,7)a teď nosím v kapse 5,5 palce a je to úplně v pohodě. Mnohem lépe se na tom surfuje a čte. ;-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    I to LTE bych asi ozelel, stejne ho ted na starem telefonu nemam. Ale ted mam 3.5" s rozmery 120x56x12, takze i 4.5" uz je oproti tomu monstrum a 5" a vic uz v kapse tahat nechci.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    QUIP: no kdyby to náhodou nemusel bejt android, tak rozhodně doporučuju - http://www.microsoft.com/cs-cz/mobily/telefon/lumia630-dual-sim/ - což je střední třída

    z low-endů bych doporučil klidně nižší řady lumie, který jsou dokonce 4" - ale s tema nemám osobní zkušenost, takže tam doporučuju prověřit. Ale obecně WP8.1 je skvělej systém...
    ANDELIN_GZEMI
    ANDELIN_GZEMI --- ---
    Ja se právě snažil najít něco do 5-ti, ale bohužel tam už zase nemáš LTE nebo baterku nebo jinou výbavu. V užším výběru byli ještě THL 2015 a THL 5000, nakonec ale vyhrála příznivější cena.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Me by zajimalo, jestli se da dneska jeste koupit neco, co neni padlo. Pro me je cokoliv nad 4.5" uz naprosto neprakticka zalezitost. Jinak by mi stacilo neco obycejnyho, lacinyho, nehledam zadny super vykon s osmi jadry atd. jen rozumnou (malou) velikost a slusnou GPS.
    ANDELIN_GZEMI
    ANDELIN_GZEMI --- ---
    Včera mi dorazil Ulephone Be Pro - zítra na to hodím lolipop, zatím tam je 4.4.4. Spokojenost veliká, GPS fix prakticky instantně a to i v baráku kde se moje předchozí Lenovo nechytalo. Fotí to obstojně, čistý systém (ani Facebook tam nebyl), mám trochu strach o baterku, ale to uvidíme. Jinak je to teda pádlo, ale na to si asi člověk zvykne. Kupováno z české distribuce (mnshop) a paráda. Kdyby někoho něco zajímalo, tak se ptejte.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKEKT: P70 má žena a GPS moc nepoužívá tak nevím. Já mám MTK Chip na Jiayu S3 a GPS funguje perfektně.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DARUMA: S3 uz mi prijde dost velky. Jak je na tom P70 s GPS? mam zafixovano ze ty MTK chipy maji s GPS problem. Proto jsem pro kamose volil radsi Qualcomm
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    S60 je slušný telefon, ale ještě se podívej na P70 a na Jiayu S3.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Je tohle dobra koupe? nebo byste doporucili neco jineho za podobne penize https://www.alza.cz/lenovo-s60-grey-dual-sim-d2419237.htm ?
    TBC
    TBC --- ---
    NIGHTHUNTER: ja sem ted upgradoval nubii z7 max na A5 lolipop, a zda se uz je to vcelku vychytany, zatim zadnej problem, ikdyz fixace GPS trva o neco dele driv to byli ma 3 vteriny ted treba 5-6
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Kluci asi budu muset jeste vic změnit zahlavi abyste se vykaslali na ten android, zpetne vic a vic hodnotim celej ten android koncept jako big fail. Ale chapu ze jsem mimo kdyz je to drtive nejrozšířenější platforma :))
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    ZORBEN: mám velmi podobné chování na tom samém krámu, nejhorší samsung co jsem kdy měl v ruce. při třiceti procentech klekone a při zapnutí napíše 0 třeba. Každej druhej den něco brutálně začne žrát baterii a ve wakelock detectoru je vidět pouze "systém android" a spotřeba klidně 70%. A to mám nainstalované minimum aplikací. Šel jsem též do custom z xda (cosmic 2) a má to stejné neduhy jako origo (což je logické, když je to z ní postavené), jen to sekání přichází o měsíc později... jako bonus jsem si nalil do tlačítka vodku s džusem, takže moc netlačítkuje. Toho vykřičníku při bootu bych se před reklamací také rád zbavil... :/
    Frustrace došla ke stavu kdy mám objednán honor 4x, pak poreferuji...
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    PISTA1: telefon se tvari, ze se vybiji baterka, po chvili se "vybitim" vypne, po restaru zase hlasi skoro plny nabiti, a opakuje se to, baterkou to neni, dela to i s jinou
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    ZORBEN: Jakou závadu reklamuješ?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    mam dotaz - pro galaxy core duos (i8262), kdyz chci, abych mel (kvuli reklamaci) device status "official", nemate nekdo vyzkousenej zpusob? zkusil jsem vsechny mozny navody z internetu, nic co by melo kyzenej efekt...jediny co "funguje" - ale jen jako je tohle...http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=47861065
    zmeni se to jen v menu, ale predpokladam ze servisakovi by trvalo max 10vterin aby zjistil ze je to fake, v bootloaderu je to porad custom :(
    diky
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKEKT: Zatím mám najeto jen pár hodin, ale GPS vypadá velmi dobře. Fixace během pár vteřin.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DARUMA: Jak je na tom GPS?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam