• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLAGUEDILHádáme vojenskou techniku
    KEB
    KEB --- ---
    ZEPHEER: nemlčí, ale moc obsažná není :)

    Bernardini MB-3 Tamoyo – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Bernardini_MB-3_Tamoyo
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Já vám dám plantážníci.. Snad i tohle bude správný špek..
    Co je to za tank? Odpověď v linku....
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Tak jsem si prolétl tankopedii a vidím, že jsem mířil vedle... Hned první stát, co tam je ho vyvinul...
    MB-3 Tamoyo
    http://mainbattletanks.czweb.org/Tanky/Tamoyo.htm
    Tamoyo....
    A hlavně moje chyba - nečekal jsem, že spodek bude z Buldoka... Museli přidat jedno kolo...
    xxxxxxxx zákeřní. Tohle se uhádnout snad nedalo. A ještě zákeřnější je, že wiki o tom mlčí.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KEB: Sakra.. Argentína viz TAM. Nějaká jejich vlastní úprava? Moc to sice nesedí, ale mohli udělat nějaký prototyp spodek z M60, vrch z Leo. Ale stále mi nesedí to dělo..
    KEB
    KEB --- ---
    ZEPHEER: já se díval. Chile to není, ale nejsi moc daleko :) Takže předpokládm, že google povolen
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Nemyslím. Jelikož má úchyty na lana dole, tak je to pravděpodobně Patton. (ostatní je měly nahoře čela korby (až na Buldoka - ale ten měl jen 5 kol)). 6 kol podvozku - sedí, věž.... připomíná mi leoparda. Dělo jde špatně vidět. Ale takovou úsťovku jsem nikdy neviděl. Nezdá se, že by to mělo ejektor spalin, takže tipuji nějaký prototyp Asie nebo Jižní amerika. Něco z Chile?
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    CABA: ňjaký derivát sheridanu?
    CABA
    CABA --- ---
    zadani


    Odpověd je v linku obrázku, kdybych tu nebyl na vyhodnocení, což je dost pravděoodobné.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    CABA: spravne

    TITUS_PETRONIUS: TROJAN - viz. Trojský kůň https://en.wikipedia.org/wiki/Trojan_Horse
    CABA
    CABA --- ---
    ZEPHEER: s pomocí google Trojan Armoured Vehicle Royal Engineers (AVRE)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Vygooglete to někdo...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    V tom totiz jezdi admini upravovat mapu, tak nemaji znaky jako hraci aby se to nepopletlo :)

    Odysseus by z nej mel radost.. :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Až někdo řekne jeho jméno, tak pochopíš, že je to maskovací finta hodna tohoto jména. Na žádné fotce, co mi google nabídl nebyl tenhle stroj s janýmikoliv znaky. Ani těmi klasickými bílými čarami.
    Už to, prosím vygooglete. Ano, je to brit.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ZEPHEER: ale aj tak mam otazku - odkedy briti nemaju na obrnenej tehcnike vysostne znaky?
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ZEPHEER: ja uz nemozem, chcel som si zväcsit obrazok a videl som nechtiac filename :)))
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Ani jedno. Pořádně se podívejte na podvozek, určíte zemi původu a pak je to snadné.

    KEB: Může být. Každopádně to není stroj USA, ale státu, který je v NATO.
    KEB
    KEB --- ---
    ZEPHEER: to vepředu je vyorávač min, mám pocit že americký :)
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ZEPHEER: je to cesky alebo nemecky vyrobok?
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---

    Copak je tohle? Odpověď v linku

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam