• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLAGUEDILHádáme vojenskou techniku
    NJAL
    NJAL --- ---
    Thunderstang? ;-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NJAL: nope :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Mustang po lockdownu? ;-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---

    Zadani

    odpoved je v linku :)
    CABA
    CABA --- ---
    MAWERICK: spravne
    je to LTV
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CABA: LVT :)
    CABA
    CABA --- ---
    XMEDA: S tím že to byl jen prototyp pro KA27 máš pravdu , ale druhý prototyp co píšou měl již kulatou prosklenou kabinu jako 27. Lišil se počtem okenek , jestli ten tmavší flek pod/před výfukem je okenko tak je to 252, když ne tak je to 27. :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CABA: No a tam vidis rozdil mezi 252 https://ruslet.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200001339-5e1b05e674/Ka-252_01.jpg a tim dalsim obrazkem, kde je normalni KA27 uz s tim hranatejsim deklem pod moderne prosklenou kabinou, akorat to ma spatny nazev obrazku :) 252 nebyl zdroj pro 25, ale az pro ty 27ky

    KA 25 s trojocasem a spicatejsi pridi


    KA 252 jako prerodovej model


    KA 27 s dvojocasem a tupejsi kulatou pridi a hranatejsim deklem anteny
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CABA: tak to chci videt k tomu nejaky data, protoze na tom obrazku je normalni KA27
    CABA
    CABA --- ---
    zadani

    CABA
    CABA --- ---
    Dám nové , byl to prototyp s označením KA-252 z něho vyšly KA-25, 27 atd
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Tak napoveda
    KA-25 to neni :)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    já tedy vím, že je to nějaký Kamov, ale mixéry nejsou zrovna moje parketa
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    tak nějaké ty indicie, nebo jiné zadání...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Poznam letadla, tanky, ruzny obrneny vozidla.. ale lode akorat ty kapitalni kusy a zbytek je seda zona plna vselijakych divnych veci. Natoz jak se jmenuje nejakej torpedoborec treba :D

    Ale to bude tim, ze knizky nase vojsko letadla 1.2.3 jsem cetl uz nekde ve druhe tride, zatimco lode mi odmitali koupit :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CABA: na druhou stranu sem by asi nikdo nejakej konkretni treba Clemson nebo Fletcher asi nedaval snad :) (no odbre jeste tak mozna USS Johnston :) )
    CABA
    CABA --- ---
    DEMENCE: Třída lodě se dá uhádnout "lehce". no a potom se některé lodě stejné třídy se občas liší podle drobností. Ale u masově vyráběných lodí např torpédoborců je to skoro nemožné. :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DEMENCE: jj pravda :) me to pak taky napadlo kdyz jsem to poslal ze to asi bude starsi model...
    DEMENCE: Kazdej ma asi svuj system, ale minimalne kazda trida ma nejaky svoje zvlastnosti :) Treba u Drednaghtu je to presne ten stezen mezi kominama.. na pozdejsich uz to opravili :)

    Ale treba takovy francouzky pre-drednaghty to je zlo na koleckach :) :D tam je kazda lod jina i v ramci jedne "tridy" :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    MAWERICK: bych spis rekl nejakej protiponorkovej KA 25 nebo KA 27 ta 31 uz je fakt velka a hranatejsi....

    OT: jak odlisujete lode? ja jako poznam nektere special varianty letadel... ale jako abych dal Eurofighter Typhoon A-D a nasel rozdil od pozdejsich verzi? to asi nedam... lode maj navic tu nevyhodui ze kazda ma svoje jmeno ikdyz je to sesterska lod... Jako poznal jsem HMS Dredatyho, ale nebyl jsem si jistej jestli to proste neni "random dreadnought"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam