• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLAGUEDILHádáme vojenskou techniku
    MADRABBIT
    MADRABBIT --- ---
    Přesněji Kfz.69 Krupp Protze.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    PREDSEDA: tak zkus dohledat
    MADRABBIT
    MADRABBIT --- ---
    OK, podle toho smutného čumáku to bude Krupp Protze.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    NGANASAN: Krupp Panzer Kanon Masschine Scheisse asi :) Neuhodnu, víc do detailů se v tom nevyznám.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    PREDSEDA: Krupp a ještě něco dodej
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    To je nějaký Horch nebo Krupp ne?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    méně oplechovaná verze
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Používali to hojně na všech frontách, i když ne takhle oplechovaný. Je to německý výrobce.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    je to německá armáda a už jsem to sem několikrát dával
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: To ne, ty kola jsou úplně jiný. Uniformy mi ale příjdou německý a stejně tak ty zakrytý světla?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NGANASAN: ňáká Tatra alebo Praga
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    zadani

    odpověď v linku
    MADRABBIT
    MADRABBIT --- ---
    Spravně, Buchon ala P-51 - film Patton :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Nejhorsi jsou blbiny pri dnesnich CGI moznostech. Reziser tam chce mit hroznej akcnak, a tak necha v serii divokych manevru u zeme v horizontale zvitezit P-40 nad Zerem. Jesteze se toho nedozil Saburo san.
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREDSEDA: ja mam nekde screenshot nemeckejch tanku z jugoslavskyho filmu, christie podvozky a k tomu francouzsky oscilacni veze snad jeste s predstavnym pancirem..
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    XMEDA: Nejvíc mi zaskočila večeře, když jsem nedávno viděl Boj o Moskvu a a Luftwaffe tam útočila letkou čtyř Morav ve formaci.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Trpim u vsech filmu kde byt jen nekdo strili.. 99% je unreal.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    NJAL: já často u válečných filmů trpím. Prostě jakmile jsi v daném oboru poněkud znalejší, než průměrný člověk, většinou tě to trkne. Když tomu rozumíš hodně, poznáš i drobné detaily, co jsou špatně.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Nakonec je nepouzili. Nicmene vzdy me prekvapi filmari, jak si mysli, ze jim vsechno projde. V L+K kdysi vysel clanek o filmovani Nebeskych Jezdcu, a tam reziser na ferovku uvazoval o pouziti levnejsich zaberu B-17 s tim, ze to lidi stejne nepoznaj, a jen argument, ze jeste zije docela dost lidi, kteri na Wellingtonech letali, a ze by to byla pro ne urazka, ho od toho odradil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam