• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENFRI: prave uz vidim, jak se to potom aktualizuje a podobne.. stejne jsou ty veci promenlive...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GRANTORINO: Uz ted je ta nastenka dlouha jak tyden do vyplaty a to je tam jen par lidi, prehledne pro me nerovna se neosobni, ale pro me jen lepe, nemusim se s tim delat.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    co udělat nějakej společnej piknik s dětmi na Petříně :) na začátek?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    GRANTORINO: To je sice pravda....ale zase na druhou stranu... vyrazit jen tak, kousek od baráku s někým, kdo to má taky kousek zní bezvadně... Jezdím za kamarádkama přes celou Prahu (a ony zase za mnou)....ale blízko právě nemám nikoho... Jedině na Hloubětíně a ta se stěhuje do Kobylis...

    Takže jsme akční matky a můžeme se sejít kdekoli....ale rozdělení podle městských částí bych nezavrhovala...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    navíc si myslím, že ani to bydliště třeba v Praze rozdělený na městský části nehraje takovou roli, přece normálně se můžou dva domluvit, že si s děckama pujdou hrát třeba na Petřína a každej prostě přijede odjinud ;)
    jsme přece akční matky :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIENNA: no právě, dneska se dělají tabulky uplně na všechno ;)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RENFRI: To už jsou drobnosti... přijde mi to takto super...

    GRANTORINO: mě se to v tabulce fakt líbí... a přijde mi bezva, že tam jsou i ikonky nejen ID... Zatím je tam pár lidí, ale až jich bude víc, tak myslím, že tabulka bude ještě vhodnější... Ale nechci to vnucovat - jsem fakt tabulková (jsem si udělala tabulku i pro výběr kočárku....:-)).
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    mě to teda přijde takhle docela dostatečně přehledný... nevím tabulka už je taková neosobní...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NIENNA: Az bude chvilka, tak bych vyresila jeste to oddeleni vnitrnich bunek, tohle bylo v rychlosti.. a mozna bych spis nechala datum narozeni u ditete a dalsi sloupec na dalsi dite.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RENFRI: mě se tabulka moc líbí.... Přijde mi přehlednější (ale já jsem tabulková....)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak jo, myslela jsem proste, ze neco takoveho by bylo prehlednejsi, ale vubec na tom netrvam, to jen, ze mne osobne se v tom lepe orientuje, tohle ma mouchy, berte to jako beta verzi... :-)
    LokalitaKdoDetinarozeneMC
    Praha 2 HABRENKA Alzbeta4/2012Nove Mesto
    Praha 4 KRKA

    GRANTORINO
    Krystof

    Kaja, Marjanka
    6/2011

    6/2004, 4/2010
    Sporilov

    Modrany
    Praha 5 EVANAIVE

    MONCHO
    Filip

    Tobias,Viktorka
    6/2011

    2002, 2009
    Zlicin

    Stodulky
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    EDNA_JEDNA: ve Sternberku jsem rodila :) klidne dej vedet, az budete mit cestu. My jsme ted jeste nejakou dobu pracovne na Balkane, ale uz se to chyli ke konci.
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Prima nápad, za pár dní se přihlásím se žižkovským novorozenětem ... počítám tak na podzimní procházky :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    FUNTL: :) obcas jezdivam s elisou za nasema do sterbnerka, kdybyste chteli na hrad nebo tak neco:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ZRK: jo aha, tak napravuju :)

    tak já se přidám do databáze
    kdyby měl někdo chut se stavit na kafe na zahrádku
    Grantorino, Modřany - Praha 12, Kája 6/2004, Marjánka 4/2010
    ZRK
    ZRK --- ---
    GRANTORINO: Nějak jsi pozapomněla měsíce

    Jinak pražandám se omlouvám, ale 22 městských obvodů je ažaž, to by ta nástěnka byla kilometrová. Ponechala jsem klasických 10 městských částí ;)

    Každopádně tohle byl takovej bleskovej nápad včera a chytil se dřív, než jsem čekala:) Takže je to tu zatím ve výstavbě, drobné nedostatky omluvte a připomínky na zlepšení klidně mějte ;)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Neva, ale územně jsme spíš teda Pha 15 (už skoro Horní Měcholupy, na pomezí), poštovně však Pha 10.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: pošta;)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: protoze se casto vyskytuju na ruznych mistechk, to se smi se potkavat pouze v miste trvaleho bydliste? Na tabulce netrvam, to byl jen navrh.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam