• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Protoze zatim jsem udelala upgrade, ale fakt si reknete, at nad tim zbytecne netravim cas.
    KdoDeti + VekMC
    Praha 2
    HABRENKA Alzbeta 4/2012Nove Mesto
    Praha 4
    KRKA Krystof 6/2011Sporilov
    GRANTORINOKaja, 6/2004
    Marjanka 4/2010
    Modrany
    Praha 5
    EVANAIVE Filip, 6/2011Zlicin
    MONCHO Tobias, 2002
    Viktorka, 2009
    Stodulky
    Praha 7
    ZRK Maxmilian, 12/2011Letna
    EDNA_JEDNA Eliska 4/2012Letna
    Praha 9
    NIENNA Lenka 4/2012Cerny Most
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GRANTORINO: A ty to budes aktualizovat, ze ti to tak vadi?
    Mne teda prijde lepsi se rychleji zorientovat a ja treba hodne vnimam ikonky a podle nich si spojuju osoby, takze mne osobne by to pomohlo, ale jestli ti to prekazi... jako ja bych rekla, ze je to spis usnadneni, ale chci rozumet tomu, jestli ti to je jen jedno a nebo ti to vyslovene vadi, pak to nebudu ani navrhovat. :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENFRI: prave uz vidim, jak se to potom aktualizuje a podobne.. stejne jsou ty veci promenlive...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GRANTORINO: Uz ted je ta nastenka dlouha jak tyden do vyplaty a to je tam jen par lidi, prehledne pro me nerovna se neosobni, ale pro me jen lepe, nemusim se s tim delat.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    co udělat nějakej společnej piknik s dětmi na Petříně :) na začátek?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    GRANTORINO: To je sice pravda....ale zase na druhou stranu... vyrazit jen tak, kousek od baráku s někým, kdo to má taky kousek zní bezvadně... Jezdím za kamarádkama přes celou Prahu (a ony zase za mnou)....ale blízko právě nemám nikoho... Jedině na Hloubětíně a ta se stěhuje do Kobylis...

    Takže jsme akční matky a můžeme se sejít kdekoli....ale rozdělení podle městských částí bych nezavrhovala...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    navíc si myslím, že ani to bydliště třeba v Praze rozdělený na městský části nehraje takovou roli, přece normálně se můžou dva domluvit, že si s děckama pujdou hrát třeba na Petřína a každej prostě přijede odjinud ;)
    jsme přece akční matky :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIENNA: no právě, dneska se dělají tabulky uplně na všechno ;)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RENFRI: To už jsou drobnosti... přijde mi to takto super...

    GRANTORINO: mě se to v tabulce fakt líbí... a přijde mi bezva, že tam jsou i ikonky nejen ID... Zatím je tam pár lidí, ale až jich bude víc, tak myslím, že tabulka bude ještě vhodnější... Ale nechci to vnucovat - jsem fakt tabulková (jsem si udělala tabulku i pro výběr kočárku....:-)).
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    mě to teda přijde takhle docela dostatečně přehledný... nevím tabulka už je taková neosobní...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NIENNA: Az bude chvilka, tak bych vyresila jeste to oddeleni vnitrnich bunek, tohle bylo v rychlosti.. a mozna bych spis nechala datum narozeni u ditete a dalsi sloupec na dalsi dite.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RENFRI: mě se tabulka moc líbí.... Přijde mi přehlednější (ale já jsem tabulková....)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak jo, myslela jsem proste, ze neco takoveho by bylo prehlednejsi, ale vubec na tom netrvam, to jen, ze mne osobne se v tom lepe orientuje, tohle ma mouchy, berte to jako beta verzi... :-)
    LokalitaKdoDetinarozeneMC
    Praha 2 HABRENKA Alzbeta4/2012Nove Mesto
    Praha 4 KRKA

    GRANTORINO
    Krystof

    Kaja, Marjanka
    6/2011

    6/2004, 4/2010
    Sporilov

    Modrany
    Praha 5 EVANAIVE

    MONCHO
    Filip

    Tobias,Viktorka
    6/2011

    2002, 2009
    Zlicin

    Stodulky
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    EDNA_JEDNA: ve Sternberku jsem rodila :) klidne dej vedet, az budete mit cestu. My jsme ted jeste nejakou dobu pracovne na Balkane, ale uz se to chyli ke konci.
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Prima nápad, za pár dní se přihlásím se žižkovským novorozenětem ... počítám tak na podzimní procházky :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    FUNTL: :) obcas jezdivam s elisou za nasema do sterbnerka, kdybyste chteli na hrad nebo tak neco:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ZRK: jo aha, tak napravuju :)

    tak já se přidám do databáze
    kdyby měl někdo chut se stavit na kafe na zahrádku
    Grantorino, Modřany - Praha 12, Kája 6/2004, Marjánka 4/2010
    ZRK
    ZRK --- ---
    GRANTORINO: Nějak jsi pozapomněla měsíce

    Jinak pražandám se omlouvám, ale 22 městských obvodů je ažaž, to by ta nástěnka byla kilometrová. Ponechala jsem klasických 10 městských částí ;)

    Každopádně tohle byl takovej bleskovej nápad včera a chytil se dřív, než jsem čekala:) Takže je to tu zatím ve výstavbě, drobné nedostatky omluvte a připomínky na zlepšení klidně mějte ;)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Neva, ale územně jsme spíš teda Pha 15 (už skoro Horní Měcholupy, na pomezí), poštovně však Pha 10.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam