• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRA_CHATEAUJedeme na výlet a psa bereme s sebou!
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    PETRA_CHATEAU: me to bylo hned jasny ze by to nebyla dobra parta na tak dlouhej pesi vejlet :)
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    IZSTVOCH: no nekdo ma deti a nekdo zas psy vid :) on totiz umrel Kenny tak mam misto nej dva .. btw prej mas taky psa? myslim ze to sem slysel od nekoho koho prej kousnul :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    AKARTS: aha no lola je trochu autista a moc si nehraje. to by si to moc neužila. plus teda já se bojím dobrmanů, protože mě jeden napadl, když sem byla malá. bohužel sem eště nepotkala nikoho s hodným dobrmanem, abych to překonala
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    AKARTS: to ses clkm rozjel hele :)
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    PETRA_CHATEAU: tak to by asi nedopadlo moc dobre, ja mam dva blazny co by si chteli hrat ale ty tvoji by mohli nechtene ublizit..



    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    AKARTS: mam asi pětiletou malou fenku, nepere se, ale když jí nějakej pes otravuje, tak si vrkne

    http://img11.rajce.idnes.cz/d1101/5/5906/5906385_6f93a9e334e5ebc10c9a5c2c36d93ab0/images/cumim.jpg?ver=0

    je fakt mrňavá, v kohoutku má nějakých 35 cm
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    PETRA_CHATEAU: co mas za psa? ja bych docela sel ale aby misto pekny prochazky nebyl spis krvavej masakr .)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Tak holt jindy, nedá se nic dělat.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    v sobotu už něco mam
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: a nechceš v sobotu? V neděli sem v práci :(
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    takže v neděli se mnou nejde nikdo? tsss
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SARAJ: akorát ten závěr u Tróji je asfaltka, co na ní řádí kolečkobruslaři (celkem hustě) - a začátek z Kralup taky. Postupně toho vyasfaltovávaj čím dál tím víc, část sou pak velký šutry a v podstatě celý je to cyklostezka, takže až na ten úsek po pěšince od Řeže tuším do Dolan je vlastně nic moc. A tam teda taky jezděj cyklisti a potkat je na tý úzký pěšině nad Vltavou když sou rozjetý je o život.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    zdravim, pekne auditko

    ja taky prihodim
    vlakem do kralup a z kralup pekne pesky podel reky smer praha - delsi trasa,ale prijemna, cestou je par osvezoven,obcas je cesticka uzka

    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MIKOBOFS: to zní skvěle, to by se dalo spojit pěkně s tím dogtrekkem:))
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    posílám tématický link, ačkoliv jsem to už určitě někde tady na nyxu sdílela... .)
    Letecky z Frankfurtu do Toronta aneb jak za oceán se psem na palubě « Mikatchou
    http://mikatchou.wordpress.com/2011/09/03/letecky-z-frankfurtu-do-toronta-aneb-jak-za-ocean-se-psem-na-palube/
    L_IA
    L_IA --- ---
    PETRA_CHATEAU: to je už na daný situaci, jestli je nutné ho v dopravním prostředku použít.. :) ale páč mám 35 kg psa, už jsem s tím měla několikrát nepříjemné komplikace, tak jsem se ho prostě naučila mít pořád sebou.. a když má někdo problém.. je hned vyřešen a nemusím se s nikým dohadovat o jeho pravdě.. :))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    L_IA: já nosim košík s sebou vždycky, ale ne vždycky ho nosí psice
    L_IA
    L_IA --- ---
    s těma košíkama dámy se to má tak.. že povinnost cestujícího je mít psa na vodítku a s náhubkem.. pokud tak není.. průvodčí Vás může vyloučit z přepravy za porušní přepravního řádu.. popřípadě je možnost zaplatit pokutu za to nesplnění ve vlaku.. tuším je to stovka.. a ano, pokud má průvodčí dobrou náladu a ví, že na vlaku nemá kontrolní orgán v podobě revizora.. dá se udělat vyjímka.. ale ta jde na toho pruvodčího a na Vás kdyby se cokoliv stalo.. tže každej košík se vejde do batohu a máte klid.. když to vyjde nemusí se ani použít, ale za ty zbytečnosti to nestojí.. ;)
    MIKOBOFS
    MIKOBOFS --- ---
    v soobotu vyrazíme z Prahy vlakem do Dobříše a pak do Brd. Někde postavíme stan a pak budeme v neděli pokračovat dál na západ až dojdeme k trati Plzeň-Praha a pojedeme zpátky. Pes to ve stanu zvládne v poho, možná bude rád i mimo stan :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TAYA: to bude podle nálady a asi i podle velikosti psa. lola jela bez košíku, je to prcek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam