• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRA_CHATEAUJedeme na výlet a psa bereme s sebou!
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TERCY: ono hodně záleží na situaci - medvěd je furt divoké zvíře a když si nepřipadá ohrožený (člověk nebo pes se mu blbě nepřipletou do cesty) nebo nemá hlad/nehlídá si žrádlo, tak z konfliktu klidně vycouvá - máti v Americe taky jednoho potkala na dva metry a medvěd se v klidu vydal jiným směrem - ale nesázela bych na to.
    TERCY
    TERCY --- ---
    ZMYJKA: kamaradky pes v Rumunsku v Karpatech medveda zahnal - ma americkyho buldoga ale i presto se dost divila...
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Jsem pro ale dvacet asi nedam co treba nekam smer beroun nebo karlstejn.. A sobota nebo nedele??
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    MAJKL09: jsem pro, tak kam to bude? nekam vlakem kousek za Prahu a prochazka tak 20km?
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Zdar všichni co nějakej psí výlet o víkendu?? nevymyslíme něco....
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tady eště kamarádka popisuje svoje cestování se psama
    Můj pes : Příspěvky čtenářů : Jedeme k mooooři!
    http://www.muj-pes.cz/prispevky-ctenaru/jedeme-k-moooori--682.html
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SLUNKA: byli jsme v Rumunsku - autem, přespávali jsme vedle auta ve spacácích, courali po Banátu - a bylo to v pohodě, zahánět agresivní toulavé psy sem musela jenom jednou (ale stát se může) a místní nás varovali před medvědama, ale žádného jsme nepotkali.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    narazila sem na docel pěkný souhrnný info pro cestování se psem do zahraničí
    Cestování se psem | Cestování se psem
    http://www.cestovanisepsem.cz/
    SLUNKA
    SLUNKA --- ---
    Máte kěnkdo skušenosti s cestování se psem po Balkáně - Rumunsko, Černá Hora, Albánie ??
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    co podnikáte na podzim?
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    IZSTVOCH: tu jsme nedali, pekelné vedro a žralok na botě mě odradili:D
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    MIKEYLA: :) že prej děkujou!
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MARQETHA: dalmatinci nádherný:)))))
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Jen další důvod pro výlet do Brd - Rostou! :)
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    KOMIAU: a tu vez na Frydstejne ste dali ? to byla pred 3ma tejdnama pro nas velika vyzva :)
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    PETRA_CHATEAU: díky za tip, včera jsme tam s psíkama vyrazili. zaparkovali jsme u pošty v Kamenným Přívozu a po červeným značení došli k Sázavě v Pikovicích. cesta byla příjemná, většinou lesem, teď v září už jsme potkali jen pár turistů a cyklistů. místama byly celkem vysoký strmý svahy do údolí a vyhlídky, ale nic děsivýho (byť máme hyperaktivní mladý psy, nebylo nutný brát je na vodítka). zakončili jsme to v Pikovicích u stánku s pivem a zpět do Kamenného Přívozu jsme se svezli vlakem. můžu doporučit :)
    Image Hosted by ImageShack.us
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    Byli jsme o víkendu na Malé Skále. Messy se bavila, skákala jak kamzík, mizela někde mezi skalami a oběhla skálu dírou kde by jsme to vážně nečekali. Ale z jedné skály jsem ji nakonec musela zachraňovat. Jen co viděla schůdky, vyrazila jak torpédo nahoru a my museli za ní aby jsme ji snášeli dolů, protože cesta byla strmá a schůdky spíš jak žebřík, kolem do kola volný prostor kudy by mohla slítnout. Takže oči na stopkách nebo pes na vodítku. Na procházky je to nádherné místo, 2 hod. vlakem z Prahy.
    Další story byla, jak mokrá vlítla do elektrického ohradníku a zamotala si do něj packu. Ale to sem už asi nepatří.
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    SNELA: Dobrý je taky z Řevnic pěkně do kopce do lesa a pak v podstatě kamkoli, ať už jen do Mníšku - pár km, kolem 10 - 12, nebo třeba až do Jinců a Příbrami :) To už je ale tak na dv dny :) Ale Brdy máme rádi, lesy jsou krásný a moc lidí tam není :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SNELA: posázavská stezka z kamenného přívozu do pikovic je to nějakých 14 km, pak se dá pokračovat eště kousek do davle, cestou sice musíš projít nějakou vesnici a na začátku musíš kousek po silnici, ale jinak je to skoro celu cestu lesem

    hezký cesty sou taky v okolí říčan
    SNELA
    SNELA --- ---
    Doporučíte mi taky nějakou trasu cca 15-20km nějak v okolí Prahy, cesta buď lesní , ale ne asfalt, kde případně může být pes na volno ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam