• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYPTCATPocitace pro deti : Vzdelani a laska
    JOPS
    JOPS --- ---
    muzu za sebe ? :)

    ja kdyz jsem nastoupil do prvaku, coz bylo nekdy v 1996.

    My meli AMIGU a zbytek skoly mel klasicka PC. To znamena 486-Pentia II.

    Ja si mezi nima pripadal tak trochu zvlastne a zaroven tak trochu jako exot. Oni se bavili o urcitejch hrach a ja nemel potuchu o com se bavi :)

    Takze chci tim jenom rict, nesnazit se za kazdou cenu protlacit Linux. Potom dite o dva roky muze mit problem v tom, ze je trochu "jinde" :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RIVA: ja nasel nejaka distra, chci je nainstallovat do nejake vrtualizace a prozkoumat.. to je ukolem pristiho tydne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak klub by mel byt verejny, jsem ted na mobilu, tazke az se dostanu k notebooku jdeme na to... pro me to znamena vyzkum, pokud uz nekdo neco vi, sem s tim...;

    MMchodem jsem dneska zjistil, ze polovina ucebnic pro prvni tridu na SK ma primou navaznost na on-line cviceni a vysledky/poznamky me dcery mi budou chodit emailem od ucitelky... dluzno podotknout, ze chtit po ni elektronicky podpis a sifrovani by asi bylo moc ze?

    Stejne jako asi bych nemel nutit psat sve dite ve VIMu ;]

    Schvalne, za jak dlouho nase deti hacknou tyhle emaily od ucitelek, ja se naucil podepsat za oba rodice ve ctvrte tride, i kdyz to nebylo potreba....

    Az se dostanu k ucebnicim, poslu sem, co jsem v nich nasel.

    Navidenou, hned jak budu na miste dele jak 5 min
    RIVA
    RIVA --- ---
    Zajimave tema! Ja uvazuju o necem podobnem i kdyz pro podstatne mladsi dite. Chtel bych nespis pocitac fungujici na linuxu s castecnym hlasovym ovladanim pro sveho tri a pul leteho synka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam