• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: to je zajímavý no...mně to normálně přehrává. Ale stříhací program mi hlásí "toto video je poškozené", takže nějaký trabl tam taky mám
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS:

    1) natoč zpomalené video
    2) otevři ho v galerii
    3) klikni na "přehrát zpomalené video"
    4) až se video začne přehrávat, tak klepni na obrazovku
    5) v dolní části se objeví takový diagram kde si můžeš nastavit jaká část má být zpomalená atd...

    čili není to o tom že chvíli je zpomalené a chvíli zrychlené - je to o tom jak si to tam nastavíš

    že se ti to nezobrazuje v počítači je zvláštní, mělo by to být v MP4...zkusil bych nainstalovat nějaký kodek pack
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Kdyby se vam doma někomu valela J3 verze 2017 bez displeje, ci s rozbitym displejem a chtěli byste se ji zbavit, dejte echo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jo, tak WatchCheck mi dnes už nahodil upozornění tak, jak jsem to měl nastavené...nevím, asi to po změně času chvilku trvá než se všechny appky chytnou...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: do budoucna by bylo ideální kdyby měla tablet samsung a mohl bych to ovládat přes smart things - čili ztlumit, zesílit atd...nebo jednou někde zaparkuju a rozthnu ji jak hada!:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: mně tady zaujala ta funkce automatický hotspot. Představuju si to tak, že když bude dcera v autě na zadní sedačce čumět na tablet (a v tom tabletu budu přihlášenej ke svýmu Samsung účtu), tak pak stačí abych já vepředu jedním klikem klepnul v rolovacím menu na "mobilní hotspot" a jí se to automaticky připojí...

    Čili žádný pětiminutový šmrdlání v nastavení tabletu a vzpomínání jak se to vlastně dělá...

    Ale vyzkoušený to zatím nemám
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no ja jedu radsi porad jestena puvodni prvni delease devitky a asi to tak u, necham, ty zpomalovace os me hrozne vytaceji. Jediny co mi chybi je integrovany QR reader v aplikaci Camera, to je supr :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Do not disturb mi na S10 jede jak má, ale tu změnu času mi nějak nepobrala aplikace WatchCheck (appka ve které se dá dělat přehled jak přesně jdou hodinky), mám tam nastavené připomenutí a to mi teď od té změny chodí o tu hodinu dřív.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak prozmenu trosku jiny problem s Do Not Disturb modem.

    Nastavil jsem si scheduled one, ale z nejakeho duvodu se mi to zapina i kdyz ten planovany rezim vypnu. A aby toho nebylo malo, tak se mi to po posunu casu zapina uz v 10. (planovany je porad nastaveny na 11). Nesetkali ste se s tim nekdo?

    S10
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Některý z těch vylepšení můžou stát za to...zatím jsem netestoval

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já tohle fakt zkoušel, i s jinými lidmi ať zkusí odemknout můj S10 a prostě to bralo jen moje uložené otisky prstů. Ale stejně, co jsem četl tak ten problém nastal v případě že někdo používal fólii co nebyla schválená od Samsungu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, mne taky, aktualizoval sem i kdyz do ty skupiny nepatrim
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jak se aktuálně řešilo že prý má S10 problémy se zabezpečením čtečky otisků prstů, tak teď mi na to zrovna přišla aktualizace.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ta síla té původní (slaboučká) a té nové je nesrovatelná
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mě říkali v Samsungu v Palladiu,že na S10e je taky nějaká dobrá folie a velký prd. Začla se mi shrnovat asi po 2 dnes a jedněch klíčích v kapse.Tak mi tam dal tu Samsung,co řežou přímo na prodejně,ta je taková silná a když se nějak ohrne nebo odfoukne,tak se zase přitiskne. Měl by prý mít i odolnost proti pádům. Zatím dobrý.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    Jen pro statistiku: Na kole jezdím spíš po suchým asfaltu, ale taky už ta fólie na S10e není kdovíco. Asi mi to někde zavadilo v kapse někdy, zvedlo se a udělaly se tam bublinky. Když jsem to ručně trochu odlepil, tak jsem se jich pár zbavil, ale je to tam odrbaný, takže jich tam ještě pár nechávám. No a škráblý je to na pár místech taky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: zkousels volat do Samsung Centra v jecny? tam by treba mohli pomoci...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Ja se nedivim, jen bych ji chtel mit moznost casem vymenit :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: tak to se ale nemuzes divit ze jo. Tohle ti zadna folie neudrzi. Mozna tak ty nano folie, ktery jsou na povrchu jakoby gumovy a mekky a zatahujou se zpet. Ale ty se mi zas nelibi v tom, ze nejsou uplne neviditelne, jsou takove hrudkate a vidis tam jistou patinu.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Vozim mobil na kole v bocni kapse, ovladam ho v rukavicich vod hliny. Stacil jeden vikend na Trutnov Trails s trochu vyzivnejsi party a par skrabancu tam je.
    DRAGON: Origo folie, co se da koupit je tato https://www.alza.cz/...U6bF85wB8P1dmw4CBJIn1zygg3mgBfNewfGf3UF9RKZYG7e_PGm75NiwaAoj0EALw_wcB#recenze , nicmene podle recenzi to neni ta stejna, co je tam od vyroby
    NEVILL: To ja taky neumim, nechal bych si to nekde udelat, vyjde levneji nez to zmrsit a kupovat novou

    Mozna by to slo prelestit nejakou jemnou brusnou pastou, to by na vlasecnicovy skrabance mohlo zafungovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam