• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KLATIC: rezani dreva je ucinna terapie na uplne cokoliv :) rezala jsem drevo po rozchodu, kdyz umrela babicka i pred statnicema.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    vypadnout do lesa nebo na zahradu, rezani dreva je taky dobrej detox :)
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    DEETOMMY: Presne tak, kocovina je soucasti chlastani, zadne prasky do sebe necpat, jenom proto, ze mi je blbe - pekne to vypotit!
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    SDN33: no vzhledem k tomu kam si to napsal tak pocitam zaklad je nepit. alespon ne do te miry kdy rano budes otupelej. resit nasledek a ne pricinu mi prijde zbytecny. jinak pokud clovek pije tak se vim vsudy i s ranima problemama.
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    SA_KRA_: obv sem nemyslel jit do sauny vylitej...
    STROBOZ
    STROBOZ --- ---
    RIVA: Za mne kafe to nejhorší co může bejt.....
    RIVA
    RIVA --- ---
    SDN33: Ale jinak asi spousta vody, ibuprofen a nejaky to kafco...
    RIVA
    RIVA --- ---
    SDN33: Lahvac? :)
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    SDN33: Kopce! Jestli nemas kopce, tak kolo.
    DRSH
    DRSH --- ---
    SDN33: jakakoliv cinnost, prace, pohyb... hlavne nelezet na gauci a "prozivat to"
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SDN33: naopak, do zimy, na cerstvy vzduch a v podstate jakakoliv pohybova aktivita. Zadny prasek, jidlo, nic podobnyho ti nepomuze.
    SPIRITMONGER: sauna na chlast v krvi? Docela hezkej navod na infarkt.
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: nechlastat vůbec? :D U mě fungovala vždycky jen voda a Céčko taky rozhodně neuškodí. Eventuelně nějakej mulťák, ale to je klasika klasická...
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    Sauna.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Nemáte někdo nějakej tip, jak zbystřit druhý den po pitce smysly? Mám na mysli takový ten opar a otupělost v hlavě. Ne kocovinu či nějaké nevolnosti. Jasně, že pomůže zase znovu spánek, ale tj ztráta času.. Nějakej vitamín, hořčík?
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    DEETOMMY: Ja s tim mam trosku jiny problem. V davu se totiz citim dost hrozne a v nejakem mistnim klubu to je jeste horsi, protoze je tam spousta znamych ksichtu a ja musim predstirat, ze je vidim rad a ze se s nema chci bavit. Takze poslednich par let naschval chodim pred samotnou akci sam do hospody, kde si dam dve tri, abych to vubec mezi tema lidma nejak rozdychal. Do klubiku pak jdu jen na kapelku, ktera me zajima. Tim eliminuju cas straveny inside. Ale nastesti vetsina hudby v nasich klubech stoji za hovno, takze tam clovek nemusi ztracet cas a muze se oddavat popijeni na horach, kde je klid.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    DEETOMMY: voda byla vzdycky nejvetsi alko-peklo ...pamatuju si ze na jednu vodu jsem mel na kazdej den pullitrovou plastovou flasku od bonaqy se slivovici, plus jednu navic a jeste se stavelo u stanku na pivo...moc sem si z ty vody nepamatoval, treba jen ze jsem usnul kdyz jsem kormidloval pri sjizdeni jezu a odjel cely posadce asi 2km a nebo nekde rozlehl obriho slimaka a jezdil stim na zadech celej den na slunicku a ani mi neprislo ze ten prisernej smrad generuju ja :)
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    HVJ3R: ja jel s kamosema na vodu a kdyz se v 11 dokopali do lodi tak sme pod prvnim jezem cca 200 metru od mista kde sme nastopili staveli na pivo a pak se stavelo kazdej dalsi stanek. tak nejak semsi rikal jestli sme vyjeli na vodu nebo na pivo.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    DEETOMMY: Bezne jsem na koncerty na odlehlejsich mistech Prahy (modra vopice, 007, kdyz jeste fungoval, tak Black Pes) jezdil (a dal jezdim) autem na nealko (a kapely, vid.)

    Ano, taktez jsem byl schopnej jit na akci a zlejt se tam jak hovado, ale pro me ty akce na chlastu zalozeny zkratka nejsou a nemyslim si, ze by to bylo obecne platne.
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    kdy naposled ste si pri predstave konzertu, festaku, kubu nebo sportovniho utkani apod. rekli ze tam vubec nebudete pit. me prijde ze vsechny tyhe akce sou na tom zalozeny.
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    SA_KRA_: Nekalici kamosi... kdyz jsem minuly rok cca tri mesice nechlastal (absolutni prekal na festaku a pak asi ctyrdenni psychicka a fyzicka kocovina), zjistil jsem, ze setkavat se dal s lidma, se kteryma me (po pozdejsim zjisteni) spojovalo hlavne to chlastani, proste nejde. Napadlo me prirovnani techhle "drinking buddies" k sekte. Chovaji se k tobe, jako bys hatila jejich nabozenstvi, jejich viru, a oni to bud nedokazou pochopit, nebo se te snazi otocit zpet na "spravnou" cestu, nebo tebou zacnou opovrhovat a odstrkovat te. Neni na tohle prirovnani nejaka studie? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam