• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Nákup / Prodej / Výměna
    HEERO
    HEERO --- ---
    WRATA: díky za relevantní připomínky. Už ji mám doma, takže tak :) nicméně k té kvalitě, na Ebayi jsem moc gradovanych Cockratice nenasel, jedna z nich níže, ohodnocená 8 a přijde mi mnohem horší, než moje.

    MTG Limited Edition Alpha 1993 Cockatrice BGS 8.0 NM/MT Old School 93/94 | eBay
    https://www.ebay.com/itm/284611177678
    WRATA
    WRATA --- ---
    Mno koukam na tu kartu a ten grading mi prijde pomerne dost mimo na dnesni dobu. Pisou tam NM ale bile oderky na stranach jsou videt prakticky po celem obvodu karty takze na marketu bych to spis videl jako Good/LP.
    Nicmene ta cena je pomerne pekna na to jaka je nabidka https://www.cardmarket.com/en/Magic/Products/Singles/Alpha/Cockatrice
    Problem je ale v tom ze to neni zadnej chase kus takze jeho cena neporoste tolik jako kdybys koupil nejaky pekny dual a par let na nem sedel. Ja osobne bych do toho nesel protoze si nejsem jistej jak rychle bych to dokazal zpenezit v pripade ze to bude potreba.
    HEERO
    HEERO --- ---
    PLOMBDENTIST: na PSA jich je jenom 33 kusů, míň než na beckettu, ale jj chápu, dík za koment
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    navic mi to prijde dost nelikvidni investice, kup radsi playable z RL
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HEERO: stejne mi to nedava smysl kupovat, ten pocet gradovanych karet (v lepsim stavu) je nesmysl, BECKETT neni jedina gradovaci firma, imho PSA je i dulezitejsi
    HEERO
    HEERO --- ---
    PLOMBDENTIST: protože certifikace je imho taky nějaký vklad do investice. čekačka je cca rok u těch USA společností co to certifikují, navíc doprava tam a zpět, pojištění, celková cena podle ceny karty atd...těch karet 7+ je 78ks na celým světě , což prostě pak určuje pro sběratele tu cenu. jen si prostě vůbec nejsem jist tou cenou 15K. navíc bez certifikace dneska nemá prodej po netu moc cenu, některý scamy jsou dneska tak dokonalý, že to z fotek nepoznáš.

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HEERO: proc ji chces gradovanou? Na ulozeni hodnoty bych volil neco z RL, ad ceny koukni na cardmarket
    HEERO
    HEERO --- ---
    kamarád se zbavuje cockatrice z Alphy, nechal by mi jí za 15K, je to dobrá cena? moc jsem nenašel ani nic na ebay a ostatní grafy ukazují ceny necertifikovaných karet....


    MATHES
    MATHES --- ---
    KAMIKYFA: tohle je nabidka, ktera tlacenici nevyvola, nejlepsi co s tim asi muzes udelat je poslat do do detskyho domova/skolniho krouzku :)
    KAMIKYFA
    KAMIKYFA --- ---
    Ahoj mam par karet a nehraji s nimi , hlavně zelené

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    poptávám sylvan library (legends - IT) koupím nebo možná výměna za 4th EN
    Sylvan Library (LEIT) - MTG Singles | Cardmarket
    https://www.cardmarket.com/en/Magic/Products/Singles/Legends-Italian/Sylvan-Library
    DEEMAN
    DEEMAN --- ---
    Sháním:
    Herald of the secret streams
    Ozolith
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    MATHES: Děkuju :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    SEKELLE: vsechny foily v 8e mely afaik cernej okraj, takze ma cenu foilovyho elvish championa z 8e
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Ahoj, po letech jsem vytáhnul svoje starý balíky, kouknul jsem na net kolik mají jaký karty cenu, ale jen u jedné jsem se nedopátral. Tak se chci zeptat jestli by tu náhodou někdo nevěděl, jakou cenu by mohl mít foilový Elvish Champion z osmé edice, ale s černým okrajem.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    nabízím:
    Blightsteel Colossus (Mirrodin Besieged) M/NM
    Dryad Arbor - foil (FTV: Realms) M/NM
    WRATA
    WRATA --- ---
    Shanim sileny blbosti ale treba se postesti
    3x Favored Hoplite
    1x Eiganjo, Seat of the Empire - borderless
    1x Sire of Stagnation
    1x Visions of Beyond

    Anglicke verze prosim
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    vyměním 1x polluted delta (khans) za scalding tarn nebo misty rainforest z modern horizons 2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam