• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOVybal to! aneb obsahy vasich kabelek
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    No vida, sem se to hodí víc.

    Troje rukavice - já, syn 1, syn 2 (furt ztrácejí); krabička od čaje = "kouzelná krabička" (jsou v ní neustále se obměňující pohotovostní hračky). V toaletní taštičce je prakticky kompletní kosmetická výbava, plus šitíčko, plus náhradní punčocháče, plus špunty do uší a milion dalších věcí. Myslím, že musí bejt kouzelná :-)

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DR_NIKITA: tenhle anketni listek z jihlavy jsem pred chvili vylovila z kapsy u sukne, tak to uz ho asi taky neodevzdam :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BLONDYNKA: hi no ted už vypadá, jako ožraná od krávy :D ale růžová a kočičky, to je moje, že :)
    GIO
    GIO --- ---
    jo, to ja si ctu s malym zatim,)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GIO: My si ctem pri cekani u doktora a posledni dobou furt obiham nejake :-/ Majda si cte svoje a ja svoje :-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GENTIANA: no já jsem ta typická kovářovic kobyla no :D Jenomže si nerada zvykám na nové věci, tak s novýma kabelkama u mě moc neuspěje, mám sentimentální vztah ke starým oškubkám, jako chlap k otrhaný kšiltovce :D
    GIO
    GIO --- ---
    trosku vam zavidim ty knihy, ja na to uz pres den nemam cas, to rizeni a bydleni za prahou ma sve nevyhody:-/
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    uklizeno.

    GIO
    GIO --- ---
    nojo, vida, ja tentokrat nemam v tasce zadny fotak, aspon ze tam mam ten film:))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    APRILMOUSE: závidím ti matku. Potřebovala bych tutéž kabelu, co nosím, ale v kůži, látková se mi po pouhých třech nebo čtyřech letech začíná rozpadat. Jo, a jaktože v kabeli nemáš kočku?
    WOJTYLA: Kudlu nosím většinou v kapse, ale dík:D
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZEGA: :-)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    RENFRI: veliké plus za Iluzi
    GIO
    GIO --- ---
    tak moje dnesni, kabelku jsem nestihla vyfoti, vybil se mi fotak,a le obvykle mam jednu velkou kabelu a v ni malou kabelku kipling, ve ktere mam veci, ktere musim prendavat - doklady, klice, apod.) a tu taky vezmu kdyz si predam dite a tu velkou s bordlem dam i s ditetem.)
    penezenka, pasta na zuby, kartacek jsem nekde ztratila, kapky do oci, gumicka a sponka, kapky do oci, gel na dasne, lak na nehty, svacinka pro ditkokniha pro ditko, auticko, psaci potreby, film, deo, nausnice, flashka, nake mince, prsten swarovski co musim vratit, sudocrem, plinky, privesek na klice, ktery se jeste nezabydlel, mobil a obal na nej, stuha dior, pro jistotu, kdybych potrebovala neco ovazat.), strikatko na astma, mazani na pusu, radsi vic nez zadny!, klicky a papiry od auta, ipad, ipod (ten se zrovna nabiji), slunecni bryle.

    a to jsem si uklidila, nausnic tam mivam vicero, rasenku a drobne liceni mam rovnou v aute..

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    mhaha takže po vyndání cca dvou kilo papírků, účtenek, kapesníčků atd. (to jsem fakt nefotila fuj) mi zbylo asi tak tohle... Kabelka je jetá jak blázen, tahám v ní kromě jinýho i zrcadlovku s objektivama :D a ačkoliv mi mamka udělala tu samou, novou, krásnou - tak ji nenosím, bo je moc nová a tvrdá :D Ono na moje přeběhnutí z domova ke školce 100 m a vláčení foťáku křovím žádnou repre nepoužívám, i když ji tu na věšáku taky mám :D


    GIO
    GIO --- ---
    jo, odhalovani s sebu nese sva uskali, ale tak byla bych rada, kdyby se to nezvrtavalo k fundamentalistickym debatam, ale byla to spis zabava.)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak taky znova ta moje, ale mela bych nafotit i ty zbyle a batoh, protoze vlastne prehazuju jen penezenku a klice, zbytek zustava, tak nekdy priste :-)


    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    BLONDYNKA: Tak už jsi nám to stejně řekla, tak je to jedno, ne?
    GIO
    GIO --- ---
    rozbal to.)
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    hele a kdyz mam v kabele jeste dalsi tasticky a pouzdyrka a vacky a bedynky tak to doufam budu moct taky rozbalit?:]]]]
    GIO
    GIO --- ---
    pripojime do related.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam