• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOVybal to! aneb obsahy vasich kabelek
    GIO
    GIO --- ---
    hmm ale je to slusny
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MUI: bych se bal tahnout fotak takhle v baglu. ja mam ten samej, d50.
    SARRI
    SARRI --- ---
    AETHER: beru HA a stejne u sebe nosim kondomy ..
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARRI: no anebo na snasenlivosti/ochote brat HA
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ACIDQA: V tom modrém s kočkama. :-) Je to nouzovka než se dokupu k nákupu peněženky po rozpadu té minulé. Stejně asi budu preferovat zase takovou kapsičku. A jako nouzovku to mám asi už tři měsíce. Klasika, ach jo..

    Nicméně myslím, že práve tahle "peněženka" mi ušetřila dost problémů - přesně před týdnem jsem jí někde vytrousila, když jsem lítala kvůli dokladům po policajtech, bankách apod., akorát mi zavolal týpek, že jí našel. Musela na tom Arbesáku ležet pěkně dlouho, kdyby to byla kalsická peněženka, byla by hned pryč. Takhle si většina řekla, že to nějakýmu dítěti asi upadlo. :-))))
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    TAMARIX: kde máš peněženku, doklady, doklady od auta apod.?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Super auditko!!! :-) Ale fakt mě docela překvapilo, kolik toho s sebou taháte. Ale zase je fakt, že bez dětí a bez pořádný práce se mi to machruje. :-)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEOW: To víš, jsem jednoduchá osoba, pobaví mě kdejaká kravina. Podstatu záděr a spol. chápu, na to nosím koneckonců švýcarák plný užitečných nástrojů.
    SARRI
    SARRI --- ---
    a taky na stavy mysli .. ja ziju podle skautskosinglerskeho rceni 'vzdy pripraven' :)
    GIO
    GIO --- ---
    presne tak.
    SARRI
    SARRI --- ---
    ci se tyce kondomu .. hmhm .. rekla nych, ze to zavisi dost na 'rodinnem stavu' :)
    GIO
    GIO --- ---
    MEOW: to je fakt, mi se nehty desne lamou a furt nejsem schopna si ty nuzky/pilnik s sebou nosit. musim na tom zapracovat
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEOW: a to je dobrá výbava. Jeden nikdy neví, kdy si bude potřebovat ostříhat nehty na nohách:D
    GIO
    GIO --- ---
    SLUPKA: ja je nepotrebuju tak proc si misto ňich nevzit lak na nehty ;))
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    SLUPKA: K čemu je tahat v kabelce, když je potřebuju doma?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SLUPKA: asi maj slečny jné zájmy. Já v kabeli tahám zrcadlovku s objektivem o hmotnosti 850g, protože kombinace širokáče a osobní útočné zbraně se vždycky hodí. No.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Snad první slečna, co má v kabelce kondomy, čekal bych to častěji :))
    SARRI
    SARRI --- ---
    a v tomhle to nosim ;)

    SARRI
    SARRI --- ---
    tak ted ja ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam