• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGTRAGEDDrogy s rozumem
    Co sem patří

    Jak užívat drogy s co nejmenším negativním dopadem na Vaši mysl, organismus a okolí? Základní safety rules. Set and settings. Které drogy ano, které ne a proč. Co se dá mixovat, co raději ne. Dávkování. Triky jak co nejvíce snížit dopady na organismus. Historky "s ponaučením", o tom jak se to kdy nepovedlo. Praktické informace k užívání drog – aplikace, uchovávání atd.

    Co sem nepatří

    Nabídka, poptávka. Návody na výrobu drog. Zbytečný gaychat.

    -
    Tento klub jsem založil pro sdílení užitečných informací a zkušeností jenž nabýváme léty užívání drog. Většina z nás si jistě prošla obdobím kdy chyběly zkušenosti i informace a první kontakt s s drogami byl spíše punkového charakteru. Někteří z nás si i jak se říká nabili držku. Někdo více, někdo méně. Důležité ovšem je se z těchto zkušeností poučit, což bohužel někdy nedělají ani dlouholetí uživatelé.
    Na spoustu témat které se v tomto klubu mohou objevit, by se jistě našly specializovanější kluby, věřím však, že i zde se časem oběví dostatek lidí schopných fundovaně odpovědět. Odměnou snad budou praktické informace shromážděné na jednom místě.
    -
    Časem se začnu věnovat nástěnce, budou tam odkazy na užitečné informace, ale hlavně užitečné informace získané od Vás. Nestyďte se přidat i vědomosti, jenž Vám připadají triviální, případně si jen ověřte na nástěnce, zda se tam již neoběvily.
    -

    Tento klub zde není jako pobídka k užívání drog. Má pouze ponaučit jejich uživatele, jak je užívat co nejbezpečněji!
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: jo, dlouho si hledal myslenku.. :P
    VKLF
    VKLF --- ---
    VYHULENY_UFO: ja myslim ze si ale pekne povidame,)))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: to se uvidi, minimalne zatim vim, ze chces mit posledni slovo za kazdou cenu :P
    VKLF
    VKLF --- ---
    VYHULENY_UFO: nemas mi co rict..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: no co jinyho muzes napsat, rad si nekdy popovidam v auditku o lsd... :P
    VKLF
    VKLF --- ---
    VYHULENY_UFO: jasan,mam te v pici..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: nemusel... driv nebo pozdeji se zase vytrolis sam, jen tomu trosku pomuzu :P
    VKLF
    VKLF --- ---
    VYHULENY_UFO: to bys musel ale zvednout prdel od klavesnice..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: ja vim, ze ty vis o tom komentu co id kerray smazalo, a to mi staci :P
    jeste si te parkrat vychutnam.
    MATTSKY
    MATTSKY --- ---
    VKLF: pokud správně koukám, tak 2C-A neexistuje... https://www.erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal.shtml#index
    VKLF
    VKLF --- ---
    INK_FLO: pry ne, kolik nevim,takova tabletka..mensi nez koule
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    VKLF: nebylo to spíš 2CE?....a kolik mg?
    VKLF
    VKLF --- ---
    VYHULENY_UFO: jo? kde?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: tak to si slusna smazka a jeste budes chtit poucovat o psychedelikach :P
    VKLF
    VKLF --- ---
    drsny je docela 2Ca, je to jako dat si 2Cb a extosku dohromady,10ti hodinovej peak byl i na me dost,tezkej fyzickej pocit overdose,halucinace vizuelni i sluchovy fakt slusny,prvni pulka tripu jen valecka v leze,zbytek krucek od blitky-neschopnost jist..zvracel jsem z pocitu ze jsem fakt moc sfetovanej.pred tim sem hrabal v kontaku a vubec jsem nevedel co mam pod rukama,zvuk vlastniho hlasu byl ulet..takhle nejak 2Ca s rozumem,)
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    MADIETTA: joke :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Zdravím, potřebovala bych jen radu: PCP, andělský prach - má to v češtině ještě nějaký jiný název, říká se tomu nějak? Dík.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: co neni, muze bejt... ale smazkam se vyhejbej, podivej se, jak sem dopadl ja. troska co to dotahla akorat na nyx...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    INK_FLO: ale máš pravdu, že prostředí hodně ovlivňuje, i když se teda mezi hc smažkama zrovna nepohybuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam