• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HEINZZ: Mít na to, vzal bych ji z fleku.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    SHADDIE: fešná za ty prachy!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    lidičky, známá offnyx prodává maringotku a napdalo mě to dát sem, než to dám na tržiště, jestli je to offtop, tak mě smažte.

    Prodám zařízenou, celoročně obytnou maringotku 9,5 x 2,50 m. Pojízdná, ve výborném stavu. Ihned obyvatelná. Malý pokojíček se skříní, palandami a psacím stolem + obytná kuchyně se dvěma skříněmi, rozkládací postel, stůl, židle a kuchyňská linka, sporák na propan butan koupelna s vanou a bojlerem. Elektrika, rozvody vody, plynu. Kombinované topení na propan butan, nebo kuchňský sporák na tuhá paliva. Zařízená novým nábytkem na míru v červenci 2013. Bydleli jsme v ní během stavby rodinného domečku od července 2013 do března 2014, už máme postaveno a tak prodáváme dál. Maringotka stojí u České Lípy, obec Zákupy - Veselí.
    Cena za maringotku + všechno vybavení 110000,- Kč
    Alexandra Rosová
    Zákupy Veselí
    47123
    Tel: 724113254









    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    TWORBO: náš předchůdce brutaru, byl pomalý a málo výkoný, tudíž děkujeme RFK za upgrade na turborychlý brutar:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    Vyborne se osvedcil tez tzv. brutar
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    DOKKTOR: lazenský valec je super,ale je třeba tlak v trubkach,takže mě stojí v dílně a čeká na zázrak :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    a co třeba?
    NYA
    NYA --- ---
    KATCHABABA: DARJEEL: no internet může běžet i ze soláru, ale ten bojler žere asi o dost víc, ne? a ten ohřev budeš mít/máš soustavnej, nebo ad hoc? že v druhým případě mi už přijde jedno, jestli to ohříváš ohněm nebo elektřinou..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NYA: na boudu mi chodí složenky na stopade za měsíc, to se imho za elektřinu, internety a spol. dá :-))) Jinak taky teda fandím ohníčku, SEM zasranej hipík a internet v lese mě baví!! :o)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    NYA: tak bojler můžeš mít i bez složenek žeáno...
    NYA
    NYA --- ---
    RFK: já teda taky nejsem žádnej zasranej hipík, ale radši si rozdělám ohníček, než bych čekala co mi přijde za složenky :)
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    RFK: Paráda,tak to ja su tedy zasranej hipík co se meje ve studance a vanu s ohněm má venku. A to už bydlim v domku. V podstate mne potkalo velké štěstí a spokojenost. :))
    HAKIM
    HAKIM --- ---
    RFK: Aha, bojler ... Dobrý nápad ;-) Tedy nemám připomínek :-)
    RFK
    RFK --- ---
    HAKIM: ta bude v podlaze.a voheň tam nebude.bude normálně boiler.nejsem žádnej zasranej hipík abych musel mermomocí bejt 200 let pozadu
    HAKIM
    HAKIM --- ---
    RFK: Vanu s ohněm jsem už viděl ( ne v maríně ) :-) Chce to dovnitř rohož ! A bacha, aby marína nechytla !!!
    RFK
    RFK --- ---
    GOMERA: odjedeš od grilu ohřát si vanu:)
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    RFK: V pripade zabudovani vany v maringotce spis ohen na koleckach...
    QYDO
    QYDO --- ---
    dostal jsem tip na BELETA stavebniny tady v horomericich, poslali me tam zamecnici, tak se tam v tejdnu stavim... uvidim co tam budou mit
    PEEP
    PEEP --- ---
    QYDO: pruchod pro komin jsem resil s klempirem, protoze zadne standardizovane pruchodky se nedelaji (nikde jsem nenasel), nechal jsem si udelat na prani - polomer kominu plus 5 cm (komin 120 +2x50 distanc=220) trubka a nanytovana na ctvercovy kus plechu, ve kterem je dira o prumeru kominu. (jestli to resis v aute, tak z venku plech s dirou nebudes potrebovat), pote jsem v kamnarstvi koupil nehorlavou vatu a tou jsem obalil komin v miste, kde to prostupuje - proto ten distanc, z obou stran. pote jsem prostrcil komin a dorazil plechy s dirou.
    RFK
    RFK --- ---
    FEEX: nebo vanu na kolečkách a vodject si z toho vohně:)
    QYDO
    QYDO --- ---
    v autarskym auditku jsem moc nepochodil, u vas by to mohlo klapnout... vymejslim jak vyresit u nakladaku pruchod kominu zdi...

    zajima me teda nejaka "pruchodka", aby byla uzaviratelna a ta,na jizdu vyndavaci, cas kominu sem nak hezky sla - zda je to dil kterej jsem schopnej nekde koupim, nebo si to mam nejak vybastlit

    potom taky cim se tesni kolem toho kominu, aby to nechytlo atd...

    vlastne ani poradne nevim, kde se takovy komponenty kominu kupujou? ve ferone jsem o to zatim nikde nezakopnul
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam