• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    PEEP
    PEEP --- ---
    EMK: my topime v petrach, ktere jsem obskaladal samotovyma cihlama ze starych elektrickych akumulacek - pak ti staci rano zatopit, dat dve polena- kamna se naakumuluji a pak znovu zatopis na vecer. Nemusis furt resit prikladani a skrceni kamen a jeste usetris drevo.
    EMK
    EMK --- ---
    SMYSLOV: Já právě jedu jenom dřevo, ale na jaře a na podzim dost bojuju s přetopeností.
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    EMK: topíme v malejch kamnech drevem a na noc pustim takovy ty olejovy(elektricky) mali radiatory aby drzeli teplotu... a rano zase rozjedu ohen
    EMK
    EMK --- ---
    Lidí, jaké používáte kamínka?
    EMK
    EMK --- ---
    Jedna momentka. Snad neurazí. :)

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    novej prirustek do vozovyho parku :)


    MASOO
    MASOO --- ---
    not again;)
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    Z jediného kmene sekvoje vyrobil dům, který funguje jako karavan - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/dum-z-kmene-stromu-0nd-/stavba.aspx?c=A160115_235639_stavba_rez
    CUKI
    CUKI --- ---
    LAMIA: Základ je zjistit kolik váží a jak vysoká a přístupná je ta zeď, ale i obyč auto s rukou by tu marinu mělo přemístit.

    I bez techniky by se dalo improvizovat pomocí proti sobě stojících trojnožek ze dřeva. Dalo by to zvládnout i v jednom člověku, když na to přijde :-)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    LAMIA: onehda jsem resil neco podobneho a je to o tom obeslat par lido co maji jerab s fotkou maringotky + jeji hmotnost (predpokladam ze ma ramovou konstrukci vespod) a at ti daj cenu... (taky jde o to jak daleko chces maringotku od plotu dat... pripde at se jedou podivat... nemel by to byt problem..
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    TSOH: jasný, hledáme varianty a zkušenosti s velikostma (i co se týče peněz). díky
    JOHY
    JOHY --- ---
    R6ANDREW: proč?
    TSOH
    TSOH --- ---
    LAMIA: prostě jeřáb ne ?

    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    JOHY: to by ale v tom dokumentu byt melo, ne?;-)
    JOHY
    JOHY --- ---
    LAMIA: jeřáb bohužel zachycenej nemám...
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    DOKKTOR: jde mi hlavně o to čím se zvedala abych řešila varianty. není to uplně přístupné místo.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    LAMIA: pokud ta marina zvládne stát a jezdit na kolech, tak pokud to zvedneš za nápravu, tak to musí vydržet
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    JOHY: ahoj, prosimtě nemáš nějaký fotosky z toho jak se dávaly nahoru ty maringotky? Potřebujeme našeho kovového orličana "přehodit" přes zeď a sháníme někoho kdo už zvedal takhle maringotky a potřebujem vědět co to vlastně umí zvednout bez problémů. (Můžeme využít třeba jeřáb místních hasičů, ale nikdo neví zda to není pro naší marinu nebezpečné). Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam