• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    MATT
    MATT --- ---
    TSOH: kamos ma na chalupe tyhle. jsou super, ale hrozne zerou.. v noci chce tak jednou prilozit, aby vydrzely do rana..
    Jotul F 100 CB - černý lak
    http://www.krbylevne.cz/jotul-f-100-cb-cerny-lak
    EMK
    EMK --- ---
    CUKI: taky jsem si říkal. Ale kdo ví. Každopádně mne to zajímá. Moje kamínka v zimě, kdy je venku -15'C vydrží hřát max 2h.
    CUKI
    CUKI --- ---
    EMK: Tak to bude velmi neekologické pokud to vydrží tejden žhavý...
    Fyzikální zákony ty kamna jen tak neoblafnou...
    TSOH
    TSOH --- ---
    EMK: psal jsem mu... tak pockame co napise....
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    EMK: jo to určitě, až ušetřim tak si chci ty samy taky poridit)
    EMK
    EMK --- ---
    TSOH: kdyžtak pak hod reference pls. Myslím, že by to možná zajímalo víc lidí. ;)
    TSOH
    TSOH --- ---
    QYDO: dik
    QYDO
    QYDO --- ---
    TSOH: má je id kubajzs
    EMK
    EMK --- ---
    TSOH: aha. Tak to nemohu potvrdit. Jestli hoří byť žhavé týden, tak je koupím také. Docela by mne zajímala vnitřní konstrukce kamínek a jestli mají regulaci na komín.
    TSOH
    TSOH --- ---
    EMK: v obchode mi tvrdili ze v tech kamnech vydrzi pri dobrych podminkach drevo horet (byt zhave) az tyden (??), takze uspora dreva, casu ... nevim vsak jakou navaznost to ma na komin ... znamej co dela krby o kamnech Jotul hovoril take v dobrem... jsem zvyklej na Petry kde popel propada roštem... tyhle mala co jsem vkladal jsou bez roštu...
    EMK
    EMK --- ---
    TSOH: no já nevím proč, ale dost mi připomínají moje kamínka a ty jsou k ničemu. :D
    Taky malý, rádoby vzhledný a litinový.
    TSOH
    TSOH --- ---
    nema nekdo kamna Jutul ? slysel jsem na ne samou chválu, ale ne od nikoho kdo je ma.. :)
    http://www.krbylevne.cz/...vita-zakaznika&utm_campaign=GoogleNakupy&gclid=CN_vo6eC1cwCFUJmGwod9nsPsg
    TSOH
    TSOH --- ---
    CUKI: vubec netusim... rikal jsem si ze by se nejaka hodila, ale nemam zadne porovnani..
    CUKI
    CUKI --- ---
    TSOH: 10Kg PB na měsíc? to je normální spotřeba?
    TSOH
    TSOH --- ---
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    potrebuju v karavanu vymenit koberec za lino. nejakej tip, kde sehnat levne takovejhle mrzkej odrezek? je to 420×100 + 50×50 cm na prostor vchodu. idealne samozrejme v jednom kuse, ale asi je to fuk...

    tvar zhruba takovej
    ████████
            ██
    GHANTA
    GHANTA --- ---
    Returned to ‘Royal Windsor’ Glory | Vintage Spirit Magazine
    https://www.vintagespirit.co.uk/blog/entry/returned-to-royal-windsor-glory#.VytMI2OPWgQ
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Jeste na stejnym pozemku mel tohle, a to je fakt pecka nejvic!



    On jich tam teda mel mraky, neslo to moc fotit, bylo to tam na sobe hodne namackany.
    Jinak je to John Carter jedena z nejstarsich britskejch pouti.
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    EMK: £3750 ale prej pro rodinu by to poslal za £3500 je krasna/ej a da se tahat jen sedum a pulkou

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam