• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Hm, není nekolegiální tady diskutovat o ceně, za kterou někdo jiný z Valče prodává marínu? Kdybych to byl já, taky bych za ní zkusil dostat co nejvíc ,)
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: zkus tu cenu stahnout na 60. A zeptej se na ni Kuby co v ni bydleli, dali si do kupy maringotku vedle, stoji ted na jejich pozemku. Je to sikovnej clovek, myslim ze ti muze dobre poradit.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    NYA: Hele je to od známé, která ji ještě dá přes zimu nějak dohromady, alespoň to tedy přislíbila. Samo, že se na ní někdo pojede kouknout, ale až do teď byla obývaná, má kamna a byla by za nějakých cca 70k. Měla by být zateplená a vypadá docela rozumně, tak uvidíme. Není to od překupníka maringotek.
    NYA
    NYA --- ---
    Tamta maringotka neni zateplena, profukuje ze vsech stran a chtelo by ji to celou ocesat, zateplit, udelat podlahu a novy oblozeni.
    Cenu ma imho tak 40, ne 70 nebo kolik za ni ten clovek chce
    NYA
    NYA --- ---
    pardon, se stejnym prepravcem prave..
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: bude to tak za 12k, aspon tolik staly odtahy odjinud do Valce s jinym prepravcem.
    Chces koupit tu co je na vrchach? Vsichni vrtime hlavou nad tou fest prepalenou cenou...
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SIHAJA: no pod bůra to nebude
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    JAMES23: A je to ta odtahovaná vzdálenost? nebo dojezd toho člověka na místo + odtah + návrat k němu?
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SIHAJA: Odtah

    Miroslav Rücker
    +420 602 338 806
    20 Kc/km
    http://www.firmy.cz/detail/2100543-miroslav-rucker-velky-osek.html


    doporučuje 11/10 nyxáků! Pán moc fajn!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Nemáte někdo kontakt na přepravu?
    Zvažuju nákup maringotky, která je situovaná ve Valči a přepravit bych to potřebovala do Bratronic u Kladna (cca 80 km).
    Má to oj, a všechna kola v pohodě, ale asi to nemá převoyní ynačkz nebo co...
    Je cca 7 metrů dlouhá.
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    CUKI: tak od jara do podzimu to bačovi stačit bude,na zimu se s tím evidentně nepočítá
    CUKI
    CUKI --- ---
    PHRASE: Luxusní práce, pěknej cit pro práci z dřevem. Není to jen nechutná celoopalubkovaná marina. I ten výhled mu závidím. Ale bohužel navrch huj a vespod fuj. Ta "izolace" to je dost trága :-(.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    tady pěkná změna z hnusný plechový boudy
    Orava Timber s.r.o: Maringotky
    http://oravatimber.blogspot.cz/2015/01/maringotky.html
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    TSOH: ze ti tece dehet do interieru z komina a dost to smrdi... ale uz vyreseno,dvojitej zateplenej komin venku nad marinou a uz to funguje pekne
    TSOH
    TSOH --- ---
    PHRASE: asi blbej dotaz, ale jak se pozná že to dehtuje ?
    RODWY
    RODWY --- ---
    pekny
    Den nezávislosti | Chatař & Chalupář
    http://www.chatar-chalupar.cz/den-nezavislosti/
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    8Z4S: Já mám 160, takže za mě dobrý :-) Spíš to bude sloužit jako mobilní základna s uskladněním věcí a 2 se tam vyspí, takže asi výška nevadí.
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    SIHAJA: 180cm na výšku...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    Mě se teda líbí ta 700 litrová nádrž na vodu v tom desetimetrovym kutlochu. Myslím, že ta moje má tak desetinu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam