• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Není jednodušší udělat si pořádně izolaci vevnitř?
    NYA
    NYA --- ---
    FRUITS: ani ne bizardní, jako spíš nebezpečný kvůli požáru (pokud teda netopíš jinak, než v kamnech)
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    ROLEX: Natáhnout nějakou plachtu přes marinu mě taky napadlo, akorát mi to přijde trochu hnusný.
    Co se týče té tepelné izolace napadlo mě prostě tu pergolu udělat co nejtěsnějc nad střechou a prostor mezi střechou a pergolou vyplnit nějakým izolačním materiálem, jako třeba slámou. Že by to mohlo teplo v zimě udržet o chvíli dýl. Jako je to trochu bizarní řešení to jo.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FOSSIL666: kdyby mohly zmizet do soboty, tak asi i jo. kdyztak posta.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    Je to asi trochu offtopic, ale nechtel byste nekdo za odvoz dreveny speletovy okna? Je jich myslim 10 (8 normal a 2 mensi koupelnovy). Z rekontrukce bytu kamose co je off nyx. Liberec, ale musej zmizet do patku... vic info nemam :)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    ono je asi rozdíl, jestli má někdo plech na střeše hezky přilepenej k podkladu a jen ten déšť hezky bubnuje, nebo když je tam ten plech volně a zní to jako když ... prostě někdo chčije na plech :D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TSOH: Tak od tebe to spíš lichotí než že by to urazilo
    TSOH
    TSOH --- ---
    HEJSEK23: Promiň, ale jsi buran... Dle psaného projevu opravdu ano.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TSOH: pal už dopiče! meleš sračky
    Nauč se číst. Psal sem že chci něco nad střechu to není stěžování si. A chtít po tobě chápat ironii? Najivní no.
    TSOH
    TSOH --- ---
    HEJSEK23: Ty jsi si sem prišel postežovat a tak jsem na to reagoval... Dokonce jsi si o reakci dle tvého textu i říkal. Nyní již chápu, že jsi si chtěl jen následně zaprudit a tak se s tebou loučím a najdi si na toto jiného beránka... Ale chápu, letos hodně prší a tak jsi hodně nasranej... Udělej si tedy střechu a bude ti fajn.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TSOH: jasně. A proto bydlím v maríně ..no dobrý tak už si zase jeden druhého nebudem všímat jo?

    nejseš náhodou alter id. cuky? taky takovej rozumbrada co ví všechno nejlíp a jenom jeho názor je přece ten správnej.
    TSOH
    TSOH --- ---
    HEJSEK23: Má to prostě atmosféru... Nějaký ujíždění sem prosim netahej..
    Nejsi náhodou takovej ten člověk, kterému vadí i ptačí zpěv ráno?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TSOH: to se teda divit nebudu. Mě je jasný že sto lidí =sto chutí a že se tady najde někdo kdo mi bude tvrdit na čem si ujíždí při bouřkách to sem přímo čekal. 👋
    TSOH
    TSOH --- ---
    HEJSEK23: Budeš se divit, ale bouřky (ideálně letní) s bubnováním deště na střechu mám fakt rád. A klidně celou noc..
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Já bych chtěl něco nad střechu, protože mě sere kravál když prší .. nechápu jak někdo může tvrdit že je to uklidňující..
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    FRUITS: ja bych tu pergolu brala hned, zaprvy ta sterecha dyl vydrzi, snih se nebude drzet na strese (mam ji placatou) a nebude to delat louze, plus bocni steny a okna nebudou trpet sikmym destem, absence okapu. Nebude prset hned pod kola, pristresek nad vchodem.Tech plusu je vic, jejej...
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    FRUITS: Letos chci nad marinu natahovat maskovaci sit ve 2-3 vrstvach, podle toho, kolik mi toho pod terasou hnije:D par stupnu dolu by to melo dat. Ze ti to v zime udrzi teplo, na to zapomen, to nebude mit zadny efekt.
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    SUOTAM: tak snad to bude ok no... stěna se skládá z hliníkových profilů, pod tím je hliníkovej plech a na to je foukana ta izolace...dál už jen umakart. Tak uvidíme, díky
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    my mame 6 cm tvrdy penx a zima v krkonosich uplne v klidu
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    KARAMARA: zalezi jak je ta izolace tlusta a jaka je tvrdost peny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam