• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NIGHTPHUNKBiftekk & friends
    Diskuze věnovaná zmíněnému soundsystému, diskuze o budoucích či minulých akcích, sdílení zážitků, fotek apod.
    B(orn)I(n)F(reedom)TEKKSoundSystem
    rozbalit záhlaví
    TERYHASPY
    TERYHASPY --- ---
    Čau kluci nechtěli by jste se ujmout takových těch beden šneků, basy 1500 - Fanda ví.,.
    Jsou uložené u rodičů v zahradním domku a myslím že by se jim mohlo dostat lepší využití, nebo je můžete rozebrat, prodat? či darovat někomu ?:)-
    mám dvě....

    Díky
    Terez
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Zkaženej Stejk @ DanceFloor
    https://youtu.be/IpQaancRMAY




    Zkaženej Stejk @ Backstage and DJ area
    https://youtu.be/10VJv7jSuik
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    takhle to tam jakoze vypada , prvni tri fotky jsou z prvni mistnosti (rezie) a ta posledni je z druhe (studio) ....

    NIGHTPHUNK
    NIGHTPHUNK --- ---
    VEEHELL: radio23 určitě doporučuju ;) roštěnku jsem na to teda nikdy nesbalil, ale to bude tím, že jsem lovil v jiných vodách :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    btw: Mongol , kterej je ted vladcem a spravcem a velkym sefem www.radio23.cz nahani podporu at uz financni, tak i poradovou. Tak me napadlo, jestli ho a i radio nepodporit jako system (i jednotlivci se muzou hlasit extra), nejde ani tak uplne o castku, jako o to, ze na to nebude uplne sam ...

    co to prinasi za plusy ... klice od vstupu do cross klubu a klice od mrize + digitalni "dynalock" pristup do rezie/studia ...
    volny pristup v pripade, ze nikdo nema frekvenci/porad (proste jako zkusebna ci nahravaci studio), v pripade kaleni v crossu si tam clovek muze oddechnout a odlozit si/nalozit si (a dobre se na to balej rostenky :D) ... balkonek v cene ....

    co tam je ...
    velkej rack pro rezii a malej rack pro studio. v rezii je digitalni denon s motorickejma savlema a pameti (pujcene od churka z barandovskejch studii), on v podstate ten velkej rack je celej (zesiky, ekvalizer, lampovej compresor, ad/da prevodnik ...vetsina veci jede pres AES ci SPDIF ) .... na dobre slovo churka a dobrodincu z barandovskejch dubbing studii ..., vysilaci a rezijni komp, monitory v rezii a ve studiu, technics (1210mk2 a 1210mk5g), mixak (to se tak meni ze ted nevim co tam je ...) ... vse je oblozene difuzory z digitalnich studii ct/cro (ktere mely bejt v tom vezaku na pankraci, ale seslo z toho, takze jsme to dostali celkem zdarma) ... je tam zelene platno, kamery, dva rezijni majky a jeden djskej ... gaucik uvnitr a balkonek na oddech (vyhled na cross cafe zahradku, ze tretiho patra ...) ...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: kamaryd mi vyjmecne pujcil na zitra tuhle ultra pecku ...
    NTW 23 23 Série n°2 : B1
    https://www.youtube.com/watch?v=LJUPnx7xThw
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    NIGHTPHUNK: ... kazdopadne tu zitra hrat urco nebudu, nechavam doma "acid". Beru stary rejvy, stary pecky, par hitovek a neco trosku rychlejsiho na ranni pinces (bude-li) ....

    a na prani beru "brokovnici", musel jsem projit 4 kejsy na 2x nez jsem ji nasel, ale tyve "ja ji faaaakt maaaam" :D
    NIGHTPHUNK
    NIGHTPHUNK --- ---
    VEEHELL: prolekult10, velka klasicka 🙂
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    tak jsem nasel v kejsu "Brokovnici" https://www.discogs.com/release/5171943-AFX-Dub-Mutano%C3%AFde
    pecka pecek, zitra to pustim , to bude asi velke halo pred i za bednama :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ZAJDIC
    ZAJDIC --- ---
    ZAJDIC: FUCK2FUCK 23. 2. 2018
    1. stage: Kolektiv + Biftekk
    2. stage: Swamp
    [ FUCK2FUCK / partyparty / 23.2.2018 / CR - Praha - Ostrov Štvanice ]
    ZAJDIC
    ZAJDIC --- ---
    BFTK turné:
    2. 2. 2018 Plzeň - Darkside club
    10. 2. 2018 Říčany - 7. výročí klubu K2
    17. 2. 2018 Havlíčkův Brod - klub Oko (ROTOR + BIFTEKK)
    23. 2. 2018 Praha - Štvanice (KLTV + BFTK + ???)
    ZAJDIC
    ZAJDIC --- ---
    8. 12. 2017 KASEMATY vol.4
    WCA - CYBERSHEEP - BFTK - KLKTV
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam