• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLEASTTEK - EAST GERMANY TEKNO PARTY
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    z FB
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Objevil jsem nahodou fotony od sprateleneho nemeckehou soundu z lonska http://www.facebook.com/media/set/?set=a.407220159336293.93551.278880065503637&type=3
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    JENDAVB: asi jo no., asi mas pravdu.. ja ti nevim... 2009 to byl trosku hrot.. ten zasach policie v noci nebyl moc adekvatni vzhledem k promile ucastniku.. ale nastesti berlin&brandenburg ma relativne nejrozumnejsi policii z celeho nemecka, tak to preci jen nechali do rana, a na obed to ukoncili..
    nejsi naahodou z toho soundu, jak vam odesla vetsina zvuku letos? jestli jo, tak stejne vam to hralo hezky!
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    DECODEKL: Mno my tam uz druhej rok jezdime z jednim nemeckym soundem tak mame tada zpravu ze to delat budou ale nechtej si z toho udelat czechtekk kde bude X tisic lidi a X pruseru von ten eastekk 2009 kde se to nejak nepovedlo dle nich jim asi stacil ...
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    jee parada... koukam, ze se tendle diskus rozjel sam.. budu se snazit sem nahodit letaky, historii, a videa.. a to mi hooodne lidi psalo, ze takovej diskus neni vubec za potrebx... zalozil jsem ho hlavne kvuli tomu,ze tady v belrline lidi mluvi o tom, ze uz easttek nebudou delat.. ze o nej neni zajem, atd.. popravde, mi prislo posledni rok, ze tech beden tam bylo snad vic, nez lidi.. coz ale vubec nepovazuji za skodu, ale preci jen, by to chtelo asi nejake info v ramci komunity o tendle akci delat..

    kdoby se chtel mezitim pobavit na muj ucet, tak prosim: http://www.youtube.com/watch?v=C11btQu54UM&feature=autoplay&list=UL1i0YKRCn8EI&playnext=1

    JONYXS: jop tohodle siiilenyho pana si matne pamatuji.=)
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam