• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUDE_TWOSPIRITGenderqueer
    VITEX
    VITEX --- ---
    ECLECTICA: Celkem bych se podivil kdyby se tu ozval někdo, o kom tenhle klub je. Moc jich podle mě není ...
    Drtivá většina lidí je prostě v "normálu" a svojí identitu odkoukali od mámy nebo od táty a nemaj v tom hokej, no ...
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    podobný klub už tu je - dle popisu v záhlaví: [ Queer studies ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ECLECTICA: ono si plest pohlavni identitu a orientaci... je to dneska standard toho, ze ukazujes ze se jako nestykas s nejak stigmatizovanyma lidma... nebo je uz to tak blby, ze se mu kvuli tomu muzem smat?

    (Ja vim, tohle bylo svinsky, v posledni dobe jsem strasna svine)
    Jinak ad ta stigmatizace, vychazim z tohodle:

    The stigmatized, the normal, and the wise
    Goffman divides the individual's relation to a stigma into three categories:
    the stigmatized are those who bear the stigma;
    the normals are those who do not bear the stigma; and
    the wise are those among the normals who are accepted by the stigmatized as "wise" to their condition (borrowing the term from the homosexual community).
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VITEX: o pohlavní identitě.
    VITEX
    VITEX --- ---
    ECLECTICA: A o čem teda je ?
    když tu nikdo nediskutuje
    a taen kdo tu je
    zdá se jenom vočumuje
    Tak to prostě je.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VITEX: teda ne že by mezi mužskou homosexualitou a plodností nebyla souvislost, ale tahle to rozhodně není a příčiny jsou taky jiné.

    VYHULENY_UFO: tahle diskuse ale není o sexuální orientaci.
    VITEX
    VITEX --- ---
    VYHULENY_UFO: Tohle říkaj všichni teplý aby si mohli zdůvodňovat nadřazenost svojí rady. Můj buzeratskej kamarád Šimon to tvrdí taky, ale nemyslím si že by měl pravdu, protože když jsem mu nadhodil že homosexualita je přirozeným důsledkem evoluce protože, dcery teplých otců mají větší šanci na rozmnožení, protože se jim víc líběj chlapi, tak mě poslal do paďous, že je to blbost. A přitom to není nic proti ničemu. Od té doby bytostně odmítám žrát nějaký moudra někomu, kdo přemejšlí kokotem. Howg!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jeden muj teplej znamej mi rikal, ze bisexual je clovek, ktery si jeste nepriznal, ze ma rad curaky misto kundicek.
    VITEX
    VITEX --- ---
    Osobně se při bližším pohledu považuji spíše za kluka, ačkoliv jsem bisexuální a rád nosím sukně.
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    Ne, mé poslání zde na nyxu je opalcování všech příspěvků, které mají osmdesátsedm palců.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Artur: Ses na nyxu, takze ses budto fetak, nebo se bicujes v latexu, zeby taky kandidat na lobo?
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    Nešla by tato problematika řešit lobotomií?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam