• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKSRRTRAP Music
    OMN
    OMN --- ---
    no ja je chci slyset michat:))) nechci koukat jak skacou do lidi a kroutej hlavou atd...tak to me proste zklamalo hodne
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    OMN: souhlasim s tebou.. v podstate je to jen show (imho si to ty lidi ulehcujou, muzou delat rychlejsi mixy etc) esli je to dobre, nebo spatne asi posoudime kazdej..

    podivej se na hvezdu Baauera.. bez sluchatek, uzi mam pocit ma sluchatka, ale k cemu nevim ;) flosstradamus a taky sluchatka, ale imho je vubec nepotrebujou...a asi fakt zalezi, chces li show, nebo dj vystoupeni, protoze sem si jistej, ze hrat umi :)
    OMN
    OMN --- ---
    ne tyve vubec jsem nebyl v lete na hudsnoj mohawkoj na meltu...fakt vubec nevim o co jde...to jsou argumenty tyve...

    CHONGX: jako jo, teoreticky se to da odkoukat, ale on se na ten notebook skoro ani nepodival...kamarad dj se mnou souhlasil, ze je to proste mixtape za 3kila...

    ja si jako nestezuju na tu hudbu, ale na to, ze je to proste show, kde pan vsechno predstira a skace po stagi jako opice...no a lidi mu to zerou a to me sere
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    OMN: na co sluchatka hele :]
    KORNY
    KORNY --- ---
    OMN: Sis měl možná nejdřív zjistit na jakej koncert jdeš, než nadávat, že jsi na rnb. Kdybys byl loni na Hudsonovi Mohawke, nebo třeba na Machinedrumovi, tak bys zhruba věděl, co asi máš čekat. Mě tyhle producenti právě bavěj nadánim kombinovat různý styly. A taky jsem byl rád, že jsem poprvý slyšel v čr někoho hrát jersey club (Tuco).
    OMN
    OMN --- ---
    STANTHA: treba tady v tom videu 6:58 co to ma bejt? cim to zakroutil a co se jako zmenilo? ten track znam tak to tam je normalne:))) proste akorat hopsal po podiu jak opice
    OMN
    OMN --- ---
    tyvole kdyz nemel ani sluchatka tak je to proste fejk...a mistama mi prislo ze jsem na nejakym rnb
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    8. ƱZ - Balltrap Muzic Vol1 (ƱZ Feat Casey Veggies x IamSu! - Trap Shit V15 (Turn Up)
    http://soundcloud.com/ball-trap-music/8-z-balltrap-muzic-vol1-z-feat
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    OMN: taky si teda nemyslim, ze by to byl podvod ;) ale zalezi na uhlu pohledu.
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    OMN: jakej podvod ci woe :D:D

    Top vystoupeni. Lunice v Lucerně!
    Lunice@Lucerna_Music_Bar.4.3.2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=z7sjGkrxwFQ&feature=youtu.be
    OMN
    OMN --- ---
    no hral urcite z lajvu, ale to je proste podvod takhle bez sluchatek...no mistama jsem se spis citil jak na nejakym rnb...dubstep ani hip hop vubec...dirty south trochu, pak ke konci to bylo fakt dobry, to co jsem chtel, dokud nepustil spice girls...
    KORNY
    KORNY --- ---
    OMN: A trap hráli jakej si chtěl slyšet? Nebo to byla spíš kombinace hip hopu a dubstepu? :))) Řiká ti něco Ableton live?
    OMN
    OMN --- ---
    no ze mel predmichany dve zvukovy stopy a jenom kroutil cudlikama na mixaku...no dobre, obcas zmacknul par tlacitek na sampleru nebo co tam mel za kontroler
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    OMN: jak to myslis konkretneji ?:)
    OMN
    OMN --- ---
    Lunice nas teda pekne podfouknul zmetek...do ty lucerny ty "hvezdy" vazne uz chodej z pravidla "predstirat" ze hrajou...no hlavne ze si dal stage dive
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    fuck!

    CHONGX
    CHONGX --- ---
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    flosstradamus v evrope

    4.30 | QDAY Festival | Amsterdam, Holland
    5.3 | Landstreff Stavanger Festival | Stavanger, Norway
    5.4 | Bla | Oslo, Norway
    5.5 | XOYO | London, UK
    5.7 | Showcase | Paris, France
    5.8 | Maaghalle | Zurich, Switzerland
    5.9 | Debaser Medis | Stockholm, Sweden
    5.10 | Forma T @ Caserne Fonck | Liege, Belgium
    5.11 | Bootshaus | Cologne, Germany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam