• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    sezona zahajena .)

    BOAR
    BOAR --- ---
    BOAR: Tak jen pro doplneni: dorazilo mi neproporcionalni rizeni. tak jsem pruidil prodejce, ten rekl, ze je to ok. otevrel jsem dispute, prodejce me poslal dohaje ze ten model nema byt proporcionalni. Napsal jsem, ze jedina zminka otom je, ten obrazek kde pisou ze rc ma trim, a ze ja trim nemam. Chtel jsem 15usd jako cenu na proporcionalni kit (nasel jsem ho za cca 12) + servo. Aliexpres usoudil, ze je to ok, a poslal mi 15usd.
    EOS
    EOS --- ---
    STAJA: Na 6A zapomeň. Má to 50W, na 14V tak max 3A, takže prázdnou průměrnou baterku tím budeš nabíjet celej den. Tyhle nabíječky mívají někde v základním společném menu položku "time cut off", tak si zkontroluj, jestli tam není defaultně nastaveno jen pár hodin, jinak se ti to vypne ještě nenabitý.
    BOAR
    BOAR --- ---
    STAJA
    STAJA --- ---
    BOZA: děkuju moc, už jsem si to tam naklikal podle rady a zjistil jsem, že k nabíječce vlastně nejsou koncovky(kabely), abych to dal na autobaterii :/
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj
    tipovali byste proporcionalni,nebo neproporcialni rizeni podle popisu ? (uz to mam doma) tak az budu mit odpovedi, tak dam spravnou odpoved
    In CZ Warehouse MN D90 Rock Crawler 1/12 4WD 2.4G Remote Control High Speed Off Road Truck RC Car Led Light RTR Toys For Kid|RC Cars| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/1005001617243119.html
    BOZA
    BOZA --- ---
    STAJA: Podle specifikace ano: Počet nabíjených Pb článků 1–10 Nabíjecí proud 0,1–6,0 A

    Takze pokud mas v aute klasickou olovenou baterku, tj. 6 clanku, tak nastavis tenhle pocet clanku a proud a nabijis. A 6A proud na nabijeni autobaterky je taky tak akorat.
    STAJA
    STAJA --- ---
    Ahoj, mám tuto nabíječku k RC modelu, myslíte, že to dokáže nabít i autobaterii? https://www.peckamodel.cz/ev-ev6ac-nabijec-ev-peak-c3
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MAJKL09: stav se u me , mam tu kyosho mp9 miliardu dilu, rad s tebou neco vymyslim
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: to je treba vtipny ze osminovy zavody a tohle je naprosto normalni jev :) na sverak s tim, kladivem srovnat a jedes dal
    pravda, kdyz jsme zacali jezdit vic elektry tak se dost tyhle kosti lamaly nez na to vyrobci zareagovali
    ACID
    ACID --- ---
    MADCAT: na zavodech jsem to uz parkrt videl, vzdycky po narazu
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Tak je ta kost vážně ohlá. Nechápu jak se to dceři povedlo, to asi nemohlo být nárazem, to by bylo auto na maděru. Spíš jí na to někdo šlápl nebo co, to ani v rukách nejde narovnat, to budu muset dát do svěráku...

    ACID
    ACID --- ---
    MADCAT: pokud to nevyyskocilo a je to ohnute, zkusil bych to opatrne srovnat, i kdyz to nebude ideal, rozhodne to bude lepsi nez tohle
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    UNDERMEDIA: Eště jsem byl línej to rozebrat, moc práce. Teď o víkendu by to mohlo klapnout. Nechat to rozsypat se se mně nechce, dcera by hořekovala a kdo to má poslouchat? :-)
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MADCAT: bál bych se, že to časem poškodí diferák, ikdyž možná jen ložiska .... rozborka sborka na nic neukázala?
    BOAR
    BOAR --- ---
    Nemate tip na kastli na emxt-1, ktera nestoji milion ?
    tohle, ale 7 stovek mi pridje jako nesmysl ...
    KAROSERIE HIMOTO MONSTER EMXT-1 1:10 - Himoto.cz
    https://www.himoto.cz/monster-truck-13/karoserie-himoto-monster-emxt-1-1-10-2/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SHMADE:
    MADCAT:
    U nas se tohle deje taky, kdyz na to prijdete tak udelam opravu i na tom HiMOTO Monster Truck EMXT-1
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SHMADE: Hmm, tak to se budu muset mrknout jestli něco není s tím uložením v kole, páč vyskočený to být nemůže, to by se tam na délku nevešlo. To by muselo celý to rameno být vytržený, a to není... Dík za nápovědu, doma na to ještě hodím voko...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MADCAT: Ani mi nepřijde, že by to bylo ohnuté, spíš že to na straně kola vyskočilo z toho "uložení", resp. že se možná nějak poškodilo to...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nevím jak se to dceři dnes povedlo, ale ohnula trochu kost levýho předního kola (a ulomila rameno pravýho předního kola, ale to bych pochopil jak se stalo :-)). Tak nějak laicky předpokládám, že to nijak zvlášť nevadí, když to o nic nedrhne ani nekoliduje, žádnou formuli 1 nejezdíme, takže se asi nestane, že by kvůli vibracím (který tam určitě kvůli tomu trochu budou) zničila monopost a vylítla z trati :-)

    Křivá kost
    http://www.youtube.com/watch?v=C-2U4AUyDQk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam