• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYMILITARY ANALYTICKA FOTOGRAFIE, aneb poznejme z jedne fotky co nejvic.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Pokud byste nekdo byli schopni dohledat jakekoliv detaily k teto kamuflazi, idealne i s nejakym lepsim obrazkem, byl bych moc vdecny.
    Udajne jde o Srilankse SF, co se tyce zbrani, tak to mozne je (jak MP5, tak Type 56-2 Srilancani ve vyzbroji maji), ale ze jde skutecne o Srilancany nemam jinak potvrzene...

    MICHALO
    MICHALO --- ---
    Řekl bych že tohle asi patří sem:
    ANALÝZA: Podrobně o "fotografii sestřelu MH17 stíhačkou" - Neviditelný pes
    http://neviditelnypes.lidovky.cz/...stihackou-pdl-/p_zahranici.aspx?c=A141121_173413_p_zahranici_wag
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    ANARCHY: Díky - v jiném kubu se taky shodli, že půjde o zu-23
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Ale teda to, ze je to opravdu ZU-23-2 nedokazu rozhodne rict s jistotou, jen mi to prijde jako nejpravdepodobnejsi varianta...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Takhle se treba taha za nakladakem 2S12

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: Navic kdyz se podivas na tvar te plachty, tak je pozprohybana, takze pod ni nejspis neni vcelku rovny ochranny stit kanonu s rovnymi okraji, ale spis nejaka nerovna konstrukce jako treba zamerovac a jeho kryt na ZU-23-2.

    Tezky minomet to temer jiste nebude, protoze ten se vetsinou taha za hlaven, protoze vzadu ma zvednutou tezkou pancerovou desku, a hlaven by to jeste dal prevazovala dozadu, jedina vyjimka co mne napada je 2B9 Vasilek, ale na toho mi to nesedi proporcema a velikosti...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ZEPHEER: Na M-42 to ma podle mne prilis mala kola, navic to je prece jen uz muzealni kousek, ktery by se asi jen tezko nekde vyskytoval ve vetsich poctech v bojeschopnem stavu...

    Podle mne to je spis ZU-23-2, ten potah na hlavni je zretelne sirsi nez vyssi a tedy mi to evokuje spis dvouhlavnovou zbran.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Mám tady něco, co bych chtěl zjistit, co to je. Mohl by mi říct, co to asi táhnou ty Ukrajinské "sanitky"
    Já to odhaduji na M-42 ráže 45mm, jiní lidé říkají´, že by mohlo jít o těžké minomety.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SPECZ: no... nebylo by to poprve co by se slo vysvetlovat na bisku :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    radši ne, náhodou někdo dobře tipne scénář a pak bude obviněnej z přípravy útoku :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    btw schavle, skusme predpovedet teroristicky cin na olimipade v soci:)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    iL2 simulátor mě to naučil.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    WACLOSH: Nehraješ ty letadla? :)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    _OZZY_: něco ohledně 37 a 45mm yaků by nebylo?
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    _OZZY_: žerůůůů
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    EL_CHUPAKABRA: "itz diz" se mi libi, to asi zacnu pouzivat (pri vhodne prilezitosti) jako odpoved nasim indickym testerum...
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    GANBOY: no no, its dzis
    Modern Firearms - USAS-12
    http://world.guns.ru/shotgun/skor/usas-12-e.html
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ANARCHY: druha rada, sedma z prava... to je nejakej brokovej klon ar15?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SMRGL: šifrovaný vysílačky poslední dobou používám taky, a to nepáchám nic nelegálního ...
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    ANARCHY: no to mě taky překvapilo.. asi stát přestal dostatečně solit, nebo si chtějí založit svou vlastní říši
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam