• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELIDORArcheAge mmorpg
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw zrovna sbiram konsky bobky v Marianople ... krom wowka je to snad jedina hra, co znam, co ma takhle detailni fekalni questy .)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TAJEN: pokud bys to chtel zkusit, dej vedet, vratim se k tobe do lokace a pujdem spolu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    po rozchozeni to funguje vse super, .... btw snaha dotlacit postavu co nejrychleji na co nejvetsi lvl je markantni ...
    i v ramci free uctu dostavas bonus exp itemy (rekneme ze za beznou potvoru mas 150 exp, za bezny quest dostanes 1200, ale pak sup buh vi odkud do batohu dostanes 15x 1000 item)
    tzn odehral jsem cca 6h s touto postavou a mam 40 lvl (ebonsong)

    nemeni to nic na faktu, ze me to zas chytlo ... pochopitelne to v endgame neni solo hra, takze bez kamosu v parte to vubec nema smysl hrat
    dost lituju, ze jsem to nezkusil ty dva roky zpatky, kdy to hralo opet cca 500 czsk lidi
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Tak nevim jestlito instalovat teda .....
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    vcera jsem travil cely podvecer snahou rozchodit Archeage .. klient se vzdy spustil, prihlaseni, pak jejich videosekvenece co se preskakuji a .. nic.

    rady z jejich podpory:
    - v configu, ktery je umisten ve slozce: %USERPROFILE%\documents\Archeage prepnout parametr DirectX 10 na 9
    - smazat celou slozku %USERPROFILE%\documents\Archeage

    me nepomohlo ani jedno, dokonce jsem odinstaloval a znovu nainstaloval hru v steamu, stale to same, smazal jsem i soubor s cislem aktualizace, takze se to cele (44GB) reinstalovalo, nic nic nic .. neustale ta sama chyba.

    nakonec jsem ciste nainstaloval hru, nemenil jsem lokaci (tzn vychozi US servery), v konfigu jsem snizil rozliseni z 1900 na 1600 a hra se spustila, co presne pomohlo nevim, ale opet funguju (snad dele)

    dneska zkusim vratit vsechno na maximum, rozliseni take a uvidim, dam info.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    obrovska vyhoda je, ze se opravdu nemam proc nekam hnat, .. hra bezi 9 let, resp 5 let unchained, takze nejaka snaha o max level je k smichu
    vyhoda to je proto, ze mohu v klidu delat vse co chci, tempem ktere mi vyhovuje ... jsem absolutne nejposlednejsi postava ve vsech ohledech, prekvapive mi to prijde po letech exphunteni jako obrovsky bonus.
    ted jeste sehnat nekoho do party .. idealne sestavu na dung, tzn tusim celkem 5 lidi - kde vzit lidi do stare hry? :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    vcera jsem videl vlacek zbozi doprovazeny ozbrojenci. tzn parada, jeste to zrejme funguje
    tesim se na rybolov, ac tedy netusim, jestli se stihnu dobrat k tomu bleskem znicenemu stromu .. a tedy k vyrobe rybarske lode (tunak je tunak ...)
    lidi tedy stale pomalu, celkem jsem jich videl asi 10 .. vic urcite ne. nicmene jsem stale v zacatecnicke zone, tusim Dewstone plains, jeste jsem se ani nedostal do Marianople ..
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    no nevidim to moc ruzove .. 5h hrani, pocet potkanych hracu: 1
    v chatu to zije, dost litaji i uprady na obrazovce (sakra kde se to vypina)
    hra musi mit nejake turbo, jak jsem jiz zminil, za par hodin jsem u obsahu tam co driv za tyden ... nebo si to proste jen spatne pamatuju
    to urychleni muze byt prave proto, aby se novacek nepotacel dlouho v zacatecnich lokacich sam a dostal se mezi hrace .. uvidime. zbyva 13 dni.

    btw unchained uz neni klient za prachy a pak vse zdarma .. nyni je klient zdarma a plati se mesicni poplatky. 10€/mesic. takze hra vystridala snad vsechny mozne metody fungovani.

    dneska jsem si udelal 3 postavy. vsechny jsem dotahl na lvl 25
    1x klasicky archeage, prijde mi, ze to tam zije nejvic
    1x archeage unchained .. mam tam pod svym uctem prevedene postavy, jedine co je potreba je je pojmenovat a jdou hrat
    1x archeage unchained pod steamem, bohuzel nejde pouzit puvodni ucet, tedy novy ..
    tak holt uvidim
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    14 dni na najiti komunity ...

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Herdyn udelal 2 roky zpatky nejaky zakladni vysvetleni co a jak .. pokud by nekdo zacinal, muze se hodit

    Kompletní Archeage Unchained GUIDE!
    https://www.youtube.com/watch?v=uVLwy7iyVMI&ab_channel=Herdyn
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw prijde mi, jako by hra byla o x stovek procent urychlena ... za cca 3h hrani mam 25 lvl, uz od cca 21 mam glider, pochopitelne mounta (toho od 10), questama jsem tam co si pamatuju jsem byl cca po tydnu hrani .. absolutne zadne monstrom neni vyzva, skupinky cervenych se neaktivuji vyjma snad dvou typu jde jde vyslovene o ochranku ...
    kazdopadne docela jsem si zavzpominal ..
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    pln zoufalstvi jsem oprasil ucet, pochopitelne nic puvodniho (postavy) neumim klikat, tzn od 0 .. abych si to opet zazil.
    zajimalo by me, zda to jeste nekdo hraje .. ve hre je zrejme dost malo lidi, zatim jsem videl jedineho (hraju cca 2h, tzn chapu ze v pocatecnich lokacich je mrtvo)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ebonsong
    Archeage Ebonsong Best Ranged DPS Build - Odealo
    https://odealo.com/articles/archeage-ebonsong-best-ranged-dps-build
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    zda se, ze KAKAO games migrujou ucty z ArcheAge do ArcheAge: Unchained
    fakt je, ze si na Archeage dost casto vzpominam, hraju ted Final Fantasy xiv online, skvela hra, ale jsou tam prvky, ktere melo AA 100x lepsi, nesrovnatelna je ovsem i komunita, v FFXIV je neskutecne prijemna, naopak co ctu reakce na steamu, tak AA ma snad nejtoxictejsi komunitu ze vsech Ackovych MMO.
    btw co mi chybi v FFXIV a bylo v AA
    - otevrene more naprosto vsude, v FF je jen nekde, ale nikdy to neni velka zona
    - fishing system, ani to nebudu rozvadet, v FF je proste jen zakladni model, neda se absolutne srovnavat
    - komplet farming a housing, oboji je v FF pouze v naznaku

    ostatni veci jsou +- stejne ci podobne, komunita je ovsem absolutne uzasna. uvidime co prinese novy datadisk za 3 tydny
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ArcheAge Shadows Revealed - Enhanced Graphics 2019
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=169&v=19twc1MT1Dk&feature=emb_logo
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dnes přišlo do mailu http://www.trionworlds.com/archeage/en/2018/03/14/letter-from-the-team-legends-return/
    pokud zvažujete návrat do hry, tak to možná bude motivace
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: Ale tak to je zbytecne mazat ne ? treba nekdo kdo bude chtit AA hrat bytu mohl najit uzitecne informace ne ?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    chce nekdo prevzit klub? pokud ne, zazadam o smazani pro zbytecnost.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ELIDOR: ohledne AA bych chtel zopakovat dotaz z 16.3.2015 :)
    dneska jsem nainstaloval, lognul, v guilde 5 nasincu, z toho dva co to hrajou od zacatku .. tzn potesilo, ze alespon nejaka vazba jeste existuje.
    pochopitelne za ty roky je equip evidentne uplne nekde jinde, tzn ani nezkousim najit partu .. protoze bych byl za trapaka ... dam tomu dva tri dny a uvidim.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam