• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CERTICAÁgotin tvorivý klub
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    Ja som vyskusala trosku recyklovat - z jednej tenkej Tesco tasky, z jednej bielej mliecnej a z jednej priesvitnej cervenej...

    1. zo vsetkych tasiek som odstrihla usi a spojeny spodok.
    2. poskladala som ich tak, aby bolo na sebe 8 vrstiev z tych tasiek: na spodku boli cervene vrstvy, potom mliecne. Ten text som vystrihla z Tesco tasky a vlozila pod navrchnejsiu mliecnu vrstvu. Treba davat pozor na to, ze ked nejaka textova/obrazkova cast nie je prikryta, moze sa ten atrament alebo cim to tlacia na tie tasky, rozpit.
    3. vlozila som to medzi dva peciace papiere a prezehlila. Tu tiez treba davat pozor. V pripade nedostatocnej teploty sa vrstvy poriadne nespoja. V pripade vysokej sa prilis scvrknu posobenim tepla. Treba postupne pridavat - na mojej zehlicke som skoncila na dvoch puntikoch. Jemne sa to scvklo.
    4. Zvysok uz prebehol na siacom stroji. Vystrihla som 2 stvorce, pridala zip a zosila. Na bok som pridala putko. V pripade zaujmu mozem nafotit postup.
    5. Vysledok:

    HYSPAN
    HYSPAN --- ---
    Pokúsil som sa o obraz z lupeňov kvetov - nie je prvý, ale je prvý zdokumentovaný.
    https://plus.google.com/photos/105031901996647813178/albums/5782785542869281809
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam