• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: těžce bych to chtěl vědět... miluju peníze vygenerovaný z ničeho :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    No zajímalo by mě, kolik už Valve vydělal na provizích jen za karty a invity ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ale si nas omotavaju okolo prstu :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HOMOLKA: vyšší level má zatim jedinou výhodu a to že od lvl10 můžeš dropnout foilovou konverzi... jaký itemy a kupony maj bejt netušim, ale tak nějak si řikám, že jakmile bude STC open, tak budou všechny karty stát tak desetinu eura :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SHARINGAN: no oni potom slibujou itemy a kupony... takze myslim ze spousta lidi to bude chtit craftnout - nehlede na to ze to zvedne xp, coz zatim nevim jak chce valve zvyhodnovat lidi s vyssim levelem
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HOMOLKA: no ani ne, protože dost lidem sou karty u koulí a radši je prodaj a koupí si za prachy hru... samozřejmě pokud dropy karet zůstanou jednorázové, tak cena poroste nahoru... ale nemyslim si že zrovna moc lidí bude ochotná kupovat utrácet desítky eur kvůli posranýmu wallpaperu, takže ve chvíli kdy karty pudou nahoru, přestanou se prodávat a lidi je zase začnou dávat pod cenu... zatim je jich ale v oběhu dost, protože se za hodinu prodá tak 250-300 accessů, plus nevidíme gifty a trady, takže lidi přibejvaj a karet se do oběhu dostává pořád dost... a dřív než se nabídka vyprázdní, tak tu bude nová vlna accessů a ceny pudou zase dolu...
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    tak na druhou stranu ty karty se spotrebovavaji a kazdy dostane jen polovinu...podle me zrovna karty zakonite musi rust, ne?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    imo budou ceny všeho klesat... kromě foilů, který cenu chvíli mít nebudou...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    ja se obavam, ze rare jsou zatim velka neznama co se ceny tyce..
    osobne bych ale asi prodaval taky
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    WIN_KLO: Abys stačil levně prodat nějakou rare vzácnou kartu dřív získá na ceně ? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Rychle stahuju nově koupený CS:GO, abych ještě stihl prodat nějak dráž karty :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    já si spořim na The Forest a FF7 :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHARINGAN: CS:GO ve slevě, tak jedem! :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WIN_KLO: však jo... už mám 10€ na hru :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Seru na to, všechno prodávám.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    WIN_KLO: bohuzel nedostane
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WIN_KLO: dobrý den. Jmenuji se Strýček Příhoda a nejsem zrůda.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    _LEPIK_: Já prodal 2x za 2,2€ a teď koukám, že to je už 1,8€ :( Jednu pozvánku jsem si ale nechal pro strýčka příhodu. Když někoho pozvu giftem, dostane i on 3x pozvánku?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ty vole dyť ty píšeš jenom do čtyř diskusí!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ano a rozhodl jsem se tě pronásledovat napříč tímto serverem, dokud mi ho nedáš! (jdu si tě vyfiltrovat)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PRAASHEK: jo ty si řikal že chceš invite do aukce ? :DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam